Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Tactical Tools
Oblicz ratę

Pas taktyczny Special 44mm 

Wysokiej jakości pas taktyczny produkcji polskiej firmy Tactical Tools.  

Model Special przeznaczony jest do przenoszenia wyposażenia takiego jak pałki teleskopowe, kajdanki czy broń krótka. Pas wykonany został z mocnej (podwójnie szytej) taśmy poliamidowej o szerokości 44mm oraz grubości 2,2mm (4,4mm) co gwarantuje wysoką wytrzymałość i sztywność co jest szczególnie ważne przy przenoszeniu cięższego wyposażenia.

Zastosowana klamra to oryginalna Cobra 9kN 45mm opatentowana przez austriacką firmę AustriAlpin - jedynego oryginalnego producentatych klamer. Cobry charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością oraz posiadają elegancki wygląd - wykorzystywane są w uprzężach spadochronowych, uprzężach wspinaczkowych itp. Szybkowyczepny system zapięcia Cobra pozwala błyskawicznie rozpiąć klamrę, oraz uniemożliwia otwarcie się klamry pod obciążeniem.

Poliamidowe taśmy polskiej firmy Pasamon charakteryzują się ogromną wytrzymałością (2 000daN). Są odporne na przetarcia oraz na warunki atmosferyczne.

Do połączenia tych składowych w najwyższej jakości produkt użyto nici Amman Serafil 20 - charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie i rozciąganie. 

Rozmiary:

M - 900-1000mm

L - 1100-1200mm

Produktom Tactical Tools zaufało wielu członków służb mundurowych i cywilnych odbiorców.

Wyposażenie Taktyczne

 • Producent: 

  Tactical Tools

 • Wykonanie: 

  poliamid + aluminium

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

 • Wyposażenie taktyczne: 

  Pasy i szelki

 • Restock: 

  Restock

 • Pasy: 

  Pasy oporządzeniowe

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności