Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: FAB Defense
Oblicz ratę

Kolba GK-MAG + 10 nabojowy magazynek 7,62x39mm

FAB-Defense® jest jedną z wiodących Izraelskich firm zajmujących się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości nowoczesnego sprzętu taktycznego oraz akcesoriów. Wszystkie produkty są testowane w ekstremalnych warunkach przez jedne z najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Każdy produkt jest efektem doświadczeń uzyskanych na polu operacyjnym - dzięki temu produkty FAB-Defense® są w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego pola walki.

Wykonana z wzmocnionego tworzywa sztucznego kolba GK-MAG z 10 nabojowym magazynkiem w standardzie AK 7,62x39mm. Sama kolba jest masywna, doskonale wykonana i sprawia wrażenie niemal niezniszczalnej. Obustronny montaż QD pozwoli na zastosowanie niemal każdego typu zawieszenia taktycznego. Stopka została wykonana z grubej gumy, która doskonale pochłania odrzut, a dzięki specjalnej fakturze użytkownik może być pewien stabilnego oparcia nawet w najcięższych warunkach.

Wielkim atutem kolby GK-MAG jest gniazdo na zapasowy magazynek. Gniazdo jest kompatybilne z dowolnymi magazynkami w standardzie AK. W zestawie znajduje się 10 nabojowy polimerowy magazynek AK 7,62x39mm

Części i Akcesoria

 • Producent: 

  FAB-Defense®

 • Wykonanie: 

  Tworzywo sztuczne

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

 • Dostawy i nowości: 

  FAB Defense

 • Części zewnętrzne: 

  Kolby i dodatki

 • Części i akcesoria do broni: 

  kolby

Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności