Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: BattleAxe

    Laserowy wskaźnik celu AN/PEQ - źródło Wikipedia.org

Laserowy wskaźnik celu jest to praktycznie laser małej mocy służący do wskazywania oraz oświetlania celów. Urządzenia emitujące światło widzialne gołym okiem są najczęściej używane przez służby cywilne, wskaźniki wojskowe w tym zwłaszcza AN/PEQ uzyskują wiązki w świetle podczerwonym nie widocznym dla gołego oka.

Dzięki złożonemu przełącznikowi można sterować poszczególnymi parametrami wiązek, "szerokiej" do oświetlania przestrzeni oraz "wąskiej" służącej do celowania / wskazywania. Urządzenie tego typu znajduje swoje zastosowanie w każdym oddziale korzystającym z bezpośredniego wsparcia lotniczego jak i jednostek pancernych.


     Pojemnik na akumulator AN/PEQ15

Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa, pozwala on na montaż akumulatora o wymiarach 80x64x20 mm. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników replik z ograniczonym miejscem na akumulator posiadających szynę RIS 22 mm. Kable od akumulatora możemy wyprowadzić na zewnątrz otworem znajdującym się na tylnej ściance "puszki".

Kopia posiada oznaczenia zbliżone do oryginału oraz atrapę włącznika oraz pokręteł, które w prawdziwym wskaźniku służą do ustawienia trybu świecenia. Na przedniej ściance puszki znajdują się trzy zaślepki mocowane na gumowych paskach, dzięki czemu można jest łatwo i szybko zdjąć.

Akumulatory i baterie

 • WYSYŁKA INPOST: 

  TAK

 • Akumulatory/Baterie: 

  Akcesoria

 • Restock: 

  Restock

 • Części zewnętrzne: 

  Pozostałe

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności