Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

Granat airsoftowy R2Bm 

Granat R2Bm  od Tactical Game Innovation to zupełnie nowa jakość na rynku. Rewolucyjny produkt, który sprawdzi się znakomicie zarówno do rozmaitych celów treningowych, jak i do użycia na airsoftowym polu walki. Jest to granat jednokrotnego użytku, który eksploduje proszkiem, który oznacza osoby trafione przy asyście głośnego, efektownego hukuR2Bm nie wymaga żadnego dodatkowego zasilania ani nabijania kulkami - jest gotowy do natychmiastowego użycia.

Zaprojektowany do akcji i do treningów granat zapewni Tobie, kolegom z drużyny, a także przeciwnikowi dodatkową motywację do lepszej gry i walki. Granat wypełniony jest proszkiem w kolorze czerwonym, który po eksplozji granatu rażą wszystko dookoła. Fragmentacja samego granatu jest bardzo bezpieczna dla osób w pobliżu, ponieważ skorupa granatu wykonana została z lekkiego tworzywa poliuretanowego, mającego strukturę bardzo twardej gąbki.

Granat posiada podwójne zabezpieczenie - zawleczkę z uchwytem oraz łyżkę. Samo wyciągnięcie zawleczki nie powoduje eksplozji, następuje ona 3,5 sekundy po zwolnieniu łyżki granatu.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikowi podczas fragemantacji, wszystkie elementy granatu wykonane zostały ze wspomnianego tworzywa poliuretanowego. 

UWAGA!

Jest to granat pirotechniczny, należy więc zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa - przede wszystkim pamiętać o ochronie oczu oraz rękawicach. Należy się również upewnić, że nie istnieje ryzyko przypadkowego zapalenia suchej trawy bądź liści w miejscu przewidywanej eksplozji granatu.

UWAGA!

Wysyłka tego produktu możliwa tylko za pośrednictwem kuriera GLS.

 

Repliki gazowe

  • Granaty i miny: 

    Granaty, miny

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności