Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Walther

Gaz pieprzowy w formie sprayu Walther Pro Secur to najwyższej jakości, skuteczny produkt do samoobrony renomowanego niemieckiego producenta Walther.

Jest to jeden z najskuteczniejszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku i posiada bardzo wysokie stężenie substancji czynnej. Zastosowano w nim czynnik PV (substancja syntetyczna) działający dokładnie tak, jak dobrze wszystkim znana substancja OC (oleoresin capsicum). Stężenie 10% PV o sile 2 milionów SHU sprawia, że możemy na nim polegać w każdej sytuacji.

Dzięki wysokiemu stężeniu syntetycznej substancji aktywnej gaz obezwładniający Walther Pro Secur jest skuteczny nawet wobec osób będących pod wpływem narkotyków oraz alkoholu. Czas, w którym obezwładniony napastnik nie jest w stanie podjąć żadnych agresywnych działań wynosi nawet do 45 minut. Jednocześnie gaz jest całkowicie bezpieczny, ponieważ nie wywołuje trwałych obrażeń
i komplikacji zdrowotnych.

Działanie gazu pieprzowego Walther Pro Secur wywołuje trudności w oddychaniu, bardzo intensywne łzawienie i pieczenie oczu a w efekcie mocno ograniczone widzenie, uporczywe podrażnienie śluzówki nosa, pieczenie skóry twarzy, często również gwałtowny kaszel, a nawet torsje. Gaz pieprzowy działa na tyle skutecznie, że niemal całkowicie obezwładnia napastnika, powodując jego niezdolność do agresywnego działania.

W składzie nowej generacji gazu Walther Pro Secur znajdują się dodatki znakujące, widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym (UV). Dzięki temu skóra oraz odzież napastnika zostają dodatkowo pokryte niewidoczną gołym okiem substancją o trwałości do kilku dni. W przypadku schwytania sprawcy przez organy ścigania może ona stanowić wyraźny dowód przeciwko niemu.

Duża pojemność (50 ml) to możliwość wielokrotnego użycia dająca gwarancję, iż gazu nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie.

Gaz obronny Walther Pro Secur posiada nową, zatrzaskową blokadę typu flip-top, która chroni przed przypadkowym użyciem, np. podczas przenoszenia w kieszeni. Użycie gazu może nastąpić dopiero po odchyleniu klapki blokady oraz wciśnięciu głowicy dyfuzora.

Atutem gazów pieprzowych w formie sprayu jest szybsze wchłanianie się substancji czynnej co powoduje natychmiastowego obezwładnienie napastnika. Gaz jest rozpylany w postaci chmury, co powoduje, że użytkownikowi jest łatwiej trafić gazem napastnika. Forma chmury zapewnia większe pole rażenia, co ułatwia również obronę w sytuacjach, w których mamy do czynienia z więcej niż jednym napastnikiem.

Gaz obronny: spray, strumień stożkowy
Pojemność: 50 ml
Czas działania: do 45 min.
Zasięg działania: do 4 m
Zawartość substancji: 10 % PV
SHU: 2 miliony
Wymiary: 122 x 35 mm
Waga: 96 g

Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności