Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Klever GmbH

Gaz obronny POLICE GUARD to ręczny miotacz gazu pieprzowego w strumieniu, wyprodukowany przez niemiecką firmę F.W.KLEVER. Pojemność pojemnika wynosi 100ml. Substancja drażniąca wydostaje się z miotacza w postaci żelu.

Doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Substancja drażniąca OLEORESIN CAPSICUM to roztwór naturalnego pieprzu. Zastosowanie koncentratu pieprzowego wyklucza szkodliwość działania substancji drażniącej. Zastosowane w RMG rozcieńczalniki to alkohole, które ulegają rozkładowi na drodze biologicznej. Gaz pieprzowy aerozolowy nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.

Ręczny miotacz gazu posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

DANE TECHNICZNE:
- POLICE GUARD - ręczny miotacz gazu w strumieniu (żel)
- Bardzo agresywny naturalny środek obezwładniający
- 10% alkaloidu kapsaicyny (2mln SHU)
- Możliwość wielokrotnego użycia
- Pojemność: 100 ml

Produkt zawiera kapsaicynę.

UWAGA: za ten produkt nie można zapłacić poprzez system płatności PayPal.

Niemiecka firma F.W.KLEVER istniejąca od 1874 roku jest znanym producentem gazów obronnych, preparatów ko czyszczenia i konserwacji broni. Wykorzystując swoją ogromną wiedzę z zakresu chemii a także potencjał nowoczesnych maszyn i technologii produkuje gazy obronne bardzo wysokiej jakości. W ofercie posiada gazy zarówno pieprzowe (KO PFEFFER, ANTY HUND) jak i CS (KO CS, DEFENOL CS). W ostatnim czasie obok gazów aerozolowych w palecie produkcyjnej znalazły się gazy w strumieniu (KO JET), które od razu zostały docenione i zauważone przez rynek.

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności