Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 5 dni
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: FMA
Oblicz ratę
  • Wykonanie: tworzywo
  • Kolor: szary
  • Waga: 680 g
  • Rozmiar: L/XL
  • Obwód głowy: 59 - 61 cm
  • Producent: FMA

Replika kasku FAST Base Jump wyprodukowana przez firmę FMA. Do wykonania produktu użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Specyficzna konstrukcja i nieznaczna waga sprawiają, że kask ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Zastosowany przez producenta fasunek pozwala na wygodne i pewne osadzenie na głowie użytkownika. Produkt posiada również otwory zapewniające odpowiednią wentylację.

Do kasku można przymocować urządzenia NVG. Pozwala na to specjalny adapter. Produkt posiada również zestaw rzepów specjalnie wyprofilowanych i przygotowanych, celem przyczepienia ich do powierzchni skorupy kasku. Pozwalają one użytkownikowi na przyczepienie różnego rodzaju naszywek np. emblematów oddziału, znaczników IR czy oznaczeń grupy krwi. Można je też wykorzystać do przenoszenia przenoszenia małych akcesoriów jak np. urządzenia typu e-lite. 

Istotną zaletą jest to, że kask wyposażono w zespół szyn montażowych, które pozwalają na przyłączenie ciekawego oporządzenia. Moduły montażowe zaopatrzone są w elastyczne linki pełniące role odciągów do montażu systemu NVG.

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności