Gwarancja: 9 miesięcy
Wysyłka w: 7 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Wolverine Airsoft
 

Konwersja HPA BOLT do replik sprężynowych karabinów snajperskich, zestaw z cylindrem

System BOLT Woverine jest konwersją HPA przeznaczoną do montażu w airsoftowych replikach karabinów powtarzalnych / snajperskich (ręczny naciąg zamka). Układ nie posiada części powodujących uderzenie w cylindrze, dzięki czemu jest znacznie cichszy. Eliminuje również ograniczenia konstrukcyjne związane z limitem siły sprężyny dzięki używaniu sprężonego powietrza. Ze względu na brak sprężyny nie ma potrzeby siłować się z mechanizmem, dzięki czemu można ponownie załadować karabin nadal patrząc przez lunetę, dzięki czemu nie gubi się przeciwnika z celownika.

Kompatybilność:
- Tokyo Marui VSR 10 (cylinder wymagany)
- Echo1 PSR 10 (cylinder wymagany)
- JG Bar 10 (cylinder nie jest wymagany, ale zalecany)
- Echo1 M28 (Cylinder niekompatybilny, ale można wykorzystać stockowy)
- Cybergun FN Herstal SPR (Cylinder nie jest wymagany, można użyć stockowego, ale zalecamy użyć cylindra Wolverine)

Informacja: wspomniany powyżej cylinder jest zawarty w tym zestawie konwersyjnym.

Ostrzeżenie: wiele marek jest reklamowanych jako kompatybilne z replikami VSR Tokyo Marui, jednak niektóre posiadają odrobinę zmienione części, przez co mogą być niekompatybilne, lub mieć negatywny wpływ na osiągi konwersji. W takich wypadkach zalecamy kontakt z serwisem Gunfire, lub z producentem produktu - Wolverine. Wolverine potrafi na zamówienie wyprodukować odpowiednią głowicę cylindra, aby przystosować konwersję do repliki.

Specyfikacja:
- Układ elektro-pneumatyczny, wymaga niewielkiego pakietu akumulatora Li-Po (litowo-polimerowego) o napięciu 7,4V. Układ może być zasilany z akumulatorów o pojemności ~350 mAh i pracować na takim pakiecie przez kilka dni bez potrzeby ładowania.
- Brak jednostki FCU. Nie ma potrzeby korzystania z układów sterujących strzelaniem, ponieważ spust oddziałuje bezpośrednio na układ i powoduje oddanie strzału. Dzięki temu układ jest znacznie prostszy w utrzymaniu, posiada mniej układów elektronicznych, a to jednocześnie zmniejsza jego awaryjność.
- Ekskluzywna konstrukcja zaworów 3-Way zaprojektowana przez Wolverine Airsoft i wyprodukowana przez MAC
- Brak ruchomych części: podczas strzelania w układzie nie porusza się nic, oprócz elektrozaworu.
- Oczekująca na patent technologia oszczędzania powietrza "Air Saver Technology" - pozwala na zaoszczędzenie nawet 50% więcej powietrza z butli w porównaniu z konwersjami AEG na HPA.
- Ciśnienie wejściowe: 80 - 180 psi
- Energia kinetyczna: od 1 do ponad 4 J (w zależności od ciśnienia i wagi użytych kulek)

Napisz opinię
2017-03-14 18:24:45 - Michał

System zamontowałem do Tokyo Marui VSR-10 G-SPEC, lufa PDI 6,05mm, komora PDI, regulator Valken. Montaż dość prosty. Przy 190PSI replika ma około 570FPS na 0,20g. Bolt skraca pracę zamka więc da się strzelać bardzo szybko bez odrywania oka. POLECAM!!

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności