Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: A&K
Oblicz ratę

Replika Masada firmy A&K. Wykonanie repliki to metal i polimer. Łoże przednie, komora spustowa z chwytem pistoletowym, kolba oraz magazynek wykonane zostały z wytrzymałego włókna polimerowego. Natomiast komora zamkowa, składane przyrządy celownicze i lufa z wysokiej jakości aluminium. Dzięki takiemu wykonaniu, oraz ergonomicznej konstrukcji karabinek charakteryzuje się bardzo dobrą mobilnością i świetną obsługą dzięki elementom w które jest wyposażony: obustronny bezpiecznik/przełącznik rodzaju ognia, obustronny przycisk zatrzasku magazynka, obustronny przycisk zatrzasku zamka, obustronna rękojeść przeładowania, 2 punkty szybkiego mocowania pasa nośnego oraz regulowaną 6 stopniową kolbę teleskopową, którą można złożyć na bok dzięki czemu karabinek jest bardziej poręczny przy przemieszczaniu w pomieszczeniach, lub przechowywaniu. Dodatkową cechą tej replik broni jest system szybkiej wymiany lufy wraz z całym systemem hop-up (po demontażu łoża). Karabin można wyposażyć w wiele dodatków jak np. kolimator, luneta, tłumik dźwięku, celownik laserowy, dwójnóg itd.


W zestawie otrzymujemy:
* replika ACW
* magazynek hi-cap


Replika w stanie bardzo dobrym. Właściciel nie dokonywał żadnych zmian w gearbox`ie. Lufa, gumka i komora też orginalne. Moc replik to 430fps. 

CENA DO NEGOCJACJI!!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z działania tej repliki..Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności