Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Umarex
 

Model: Smith & Wesson M&P 40 TS
Producent: Umarex
Kaliber: 4,5 mm
Zasilanie: CO2
Rodzaj śrutu: BB (4,46 mm)
Pojemność magazynka: 15 sztuk
Długość całkowita: 192 mm
Długość lufy: 106 mm
Prędkość początkowa: 95 m/s
Energia: 1,4 J
Blowback: tak
Waga: 729 gWiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS to zmodernizowana wersja popularnego pistoletu pneumatycznego Smith & Wesson M&P, w którym zastosowano ciężki, metalowy zamek, realistyczny system odrzutu blowback, licencjonowane oznaczenia producenta oraz w pełni funkcjonalny bezpiecznik skrzydełkowy.

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS została wykonana na bazie wytrzymałego polimerowego szkieletu, na którym osadzono solidny metalowy zamek. Waga tego modelu wynosi 729 g, dzięki czemu wiatrówka naprawdę odczuwalnie leży w dłoni, co pozwala się cieszyć jej solidną konstrukcją.

Chwyt pistoletowy oraz zatrzask magazynka posiadają antypoślizgowe teksturowanie, co w połączeniu z matową powierzchnią całego szkieletu ułatwia wygodne i pewne operowanie pistoletem.

Wiatrówka zasilana jest z 12 g kapsuły CO2, montowanej do wysuwanego z rękojeści magazynka. Jego ciężka, metalowa konstrukcja, ułatwia szybką wymianę na nowy magazynek oraz zapewnia trwałość użytkowania. Umieszczona w magazynku kapsuła wkręcana jest za pomocą solidnej śruby imbusowej (klucz w zestawie), ta prosta czynność nie zajmuje więcej niż kilka sekund. Stosowanie wysokiej jakości kapsuł CO2 pozwala oddać do 60 strzałów z wyrównaną prędkością, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę pracujący przy strzale zamek.

W magazynku mieści się 15 stalowych kulek BB 4,46 mm. Śrut ten najlepiej sprawdza się podczas strzelania do puszek, butelek lub dedykowanych celów reaktywnych na dystansie około 15-20 m.

Za bezpieczeństwo wiatrówki odpowiada dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy z czerwonym oznaczeniem, informującym o gotowości do strzału.

Przyrządy celownicze posiadają białe oznaczenia w postaci kropek, ułatwiające szybkie zgrywanie muszki i szczerbiny na celu. Tego typu rozwiązanie jest niezwykle wygodne zwłaszcza dla osób dopiero uczących się strzelać.

Szkielet posiada wyodrębnioną szynę akcesoryjną w standardzie 22 mm, pozwalającą mocować wybrane akcesoria strzeleckie, np. laserowy znacznik celu lub latarkę do strzelania przy słabym świetle.

Na zamku i rękojeści pistoletu Smith & Wesson M&P 40 TS Blow Back są naniesione licencjonowane oznaczenia producenta oraz unikatowy numer seryjny, co oczywiście dodatkowo podnosi realizm i estetykę tego modelu.

Wraz z wiatrówką otrzymujemy nakładki na rękojeść: Small (zamontowana), Medium oraz Large. Dzięki temu łatwo dostosujemy wielkość chwytu do preferencji użytkownika.W pudełku:
- Wiatrówka
- Magazynek
- Zamienne nakładki rękojeści
- Paczka około 100 kulek BB 4,46 mm
- Instrukcja
- Gwarancja

Wiatrówka wyprodukowana w Niemczech.

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności