Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: LCT Airsoft
Oblicz ratę

    Replika elektryczna karabinka TX63

Replika najsłynniejszego produktu radzieckiej myśli technicznej - karabinu szturmowego projektu Michaiła Kałasznikowa, w wersji zmodyfikowanej.

Replika wykonana została z najwyższej klasy komponentów, z zachowaniem ogromnej dbałości o szczegóły i odwzorowanie pierwowzoru. Cała niemal replika wykonana została ze stali. Wyjątkiem jest tu oczywiście wykonany z tworzywa sztucznego chwyt pistoletowy, przednie łoże oraz kolba, wytworzone z lakierowanego drewna sklejkowego oraz szyny RIS 22 mm wykonane z aluminium.

Ze względu na użyte materiały oraz jakość wykonania, replika charakteryzuje się znaczną wytrzymałością. Nie uświadczymy tu żadnych luzów czy niedokładności wykonania i spasowania elementów. Całość konstrukcji wydaje się być pojedynczym, solidnym elementem. Części wewnętrzne natomiast pozwalają na łatwy tuning,  zapewniając jednocześnie długą i bezawaryjną pracę w konfiguracji bazowej. 

Gwarantowana przez replikę początkowa prędkość wylotowa rzędu ~415 FPS czyni z tego karabinu idealny wybór dla każdego szturmowca. Jednocześnie wytrzymałość i jakość wykonania zapewniają możliwość wykorzystania repliki nie tylko w ramach standardowych strzelanek, ale również jako replikę pozoracyjną czy symulacyjną.


     W skład zestawu wchodzi : 

-  replika elektryczna karabinka TX63
- magazynek typu hi-cap (300 kulek) 

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności