Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: BOYI/DBOYS
 

Replika karabinka BI-3281

Replika wykonana została z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zastosowanie w replice metalowego gearbox'a zapewnia znacznie dłuższą pracę aniżeli w przypadku w całości wykonanych z tworzywa jej odpowiedników. Dzięki metalowemu gearboxowi można  w replice zastosować liczne zmiany poprawiające kulturę pracy a także podnoszące moc repliki.

Replika zasilana jest z akumulatora, który w dosłownie parę chwil możemy zainstalować do chwytu przedniego. Rozwiązanie to zabezpiecza akumulator oraz przewody zasilające przed przypadkowym uszkodzeniem lub wyrwaniem, co może zdarzyć się na polu walki. 

Zastosowanie w karabinku składanej kolby umożliwia dopasowanie repliki praktycznie pod każdego użytkownika i stosowanie jej w przeróżnych sytuacjach oraz warunkach. Na grzbiecie repliki umieszczono odkręcany chwyt transportowy, który ułatwia przenoszenie sprzętu. W miejsce chwytu bez problemu można zamontować celownik kolimatorowy lub lunetę. 

Replika posiada regulowany Hop-up. Dzięki temu  użytkownik indywidualnie może regulować tor lotu kulki i dopasować go wedle własnych wymagań.

 

W zestawie:

- BI-3281
- Magazynek Hi-cap
- Akumulator
- Ładowarka
- Wycior

Repliki AirSoft

  • Dostawy i nowości: 

    Boyi / DBoys

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności