Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Mugga

Mleczko MUGGA dla osób dorosłych oraz dzieci od 2 roku życia, o silnym, odstraszającym działaniu przeciwko komarom (europejskim i tropikalnym), muchom, muchom krwiopijnym, meszkom, moskitom, gzom, bąkom, kleszczom i innym insektom. Zabezpiecza przed ukąszeniem przez 7 godzin od zastosowania. Ma przyjemny zapach, można je bezpiecznie stosować na preparaty do opalania i inne kosmetyki.

Skutecznośc preparatu została potwierdzona w laboratorium i w terenie oraz przetestowana na ok. 25000 gatunków komarów oraz około 850 gatunków kleszczy​. 

Preparat zawiera DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) - skuteczny i sprawdzony naukowo odstraszający owady środek owadobójczy, opracowany przez Armię USA w 1946 roku i zarejestrowany do stosowania przez ogół społeczeństwa w 1957 roku.

Sposób użycia:
Za pomocą kulki roll-on rozprowadzić niewielką ilość preparatu na odsłoniętą powierzchnię ciała.

Środki ostrożności:
Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany, skaleczenia, podrażnioną skórę, w okolicach oczu, ust i błony śluzowej. Produkt łatwopalny, przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć oczy dużą ilością wody. W przypadku kontaktu z podrażnioną skóra przemyć wodą z mydłem. W przypadku spożycia może wywołać wymioty. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem pokazując opakowanie. Nie należy zezwalać dzieciom na samodzielną aplikację preparatu. Unikać zbyt częstego stosowania preparatu.

 

Dane techniczne:

  • Maks. czas działania [h min] 8 h
  • Ochrona przed owady biegające, owady latające, meszki, kleszcze, komary
  • Pojemność [ml] 50
  • Skład środka na owady Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 20,5%), Hydrolysed Jojoba Esters, Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxypropylcellulose, Natural Plants Extracts, Aqua, Alcohol Denat
  • Sposób rozprowadzania w kulce
  • Typ odstraszacza w płynie
  • Producent Jaico D.P.N.V., Belgia
Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności