Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: KWA
Oblicz ratę

Model: M93R II - 16164
Producent: KWA / ASG
Kaliber: 6 mm
Pojemność magazynka: 40 kulek
Długość całkowita: 248 mm
Długość lufy: 130 mm
Prędkość początkowa: 92 m/s (302 fps)
Moc: 0,9 J
Hop Up: tak, regulowany
Tryb ognia: semi, burst
Blow back: tak
Waga: 1060gZasilana Green Gazem replika pistoletu Beretta M93R II mogąca strzelać w trybie ognia pojedynczego lub burst - serią trzystrzałową. Wyprodukowana została przez KWA dla duńskiej firmy ASG DK.

Korpus wykonany został z kompozytu świetnie imitującego polimer zastosowany w oryginale. Zamek, magazynek oraz rozkładany chwyt przedni wykonano z metalu.

Pistolet wyposażony jest w system strzału Blow Back, dzięki któremu podczas wystrzału kulki następuje odrzutu zamka identycznie jak w oryginale. Po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu.

Replika posiada bezpiecznik skrzydełkowy oraz przełącznik trybu ognia znajdujące się na zamku i obsługiwane kciukiem. Przełącznik trybu ognia w górnym położeniu uruchamia tryb semi, natomiast w dolnym położeniu tryb burst.

Pistolet posiada możliwość regulacji systemu HopUp. Służy do tego wygodne pokrętło regulacji, które znajduje się u nasady lufy. Dotrzeć do niego możemy po odciągnięciu zamka.

Celowanie ułatwiają bojowe przyrządy celownicze oznaczone na biało.

Metalowy magazynek zasilany Green Gazem pomieści 40 kulek. Gaz ładowany jest do magazynka poprzez zawór umieszczony w jego podstawie.W pudełku:
- Replika
- Magazynek
- Klucz do regulacji Hop Up
- Mała paczka kulek
- Instrukcja
- Gwarancja

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności