Wysyłka w: 2 do 4 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: P&J
 

Waga:     3865 g
Wersja gearboxa:     v.2 przedłużony
Rodzaj magazynka:     hi-cap
Prędkość wylotowa pocisku:     460 fps
Akumulator w zestawie:     NIE
Pojemność magazynka:     450 kulek
Materiał:     aluminium
Długość:     1130 mm
Długość lufy wewnętrznej:     510 mm
Rodzaj ognia:     pojedynczy, ciągły


Replika TGG AK 25 jest dokładnym odwzorowaniem ostrego odpowiednika SR25 wyposażonej w szynę RIS i specjalny tłumik dźwięku typu QD. Z metalu zostały wykonane: korpus, stopka kolby, lufa zewnętrzna, składane przyrządy celownicze typu flip-up, szyna RIS. Szyna RIS zostało wykonana na maszynach numerycznych CNC co przekłada się na bardzo dobrą jakość nie odbiegającą od szyn renomowanych producentów takich jak CA, G&P.

Replika jest wykonana w całości z metalu wszystkie części są bardzo dobrze ze sobą spasowane, oczywiście chwyt pistoletowy i kolba wykonana jest z tworzywa tak jak w ostrym odpowiedniku. Replika ma metalową komorę hop up.
Na korpusie każda replika posiada unikalny numer seryjny. Karabinek posiada otwarte przyrządy celownicze, muszkę (na składanej podstawie montowaną na szynie RIS) i składany celownika przeziernikowego co pozwala na montaż na szynie Picatinny wszelkiego rodzaju optyki na niskim montażu.

Karabin w naszej konfiguracji posiada siłę wystrzału około 460 fps, aktualnie jest to na rynku najmocniejsza replika skonfigurowana fabrycznie!. Szybkość wystrzału uzyskaliśmy dzięki zmianom zastosowanym w mechanizmie stosując części o podwyższonej wytrzymałości, takie jak:

* sprężyna (130 m/s)
* chromowany cylinder o zwiększonej średnicy
* wzmocniona metalowa głowica cylindra (o zwiększonej średnicy przeznaczona do zestawu cichego)
* wzmocniona stożkowa kierunkowa głowica tłoka z łożyskowaniem (przeznaczona do zestawu cichego, łożyskowanie powoduje łatwiejszą pracę sprężyny)
* silnik o zwiększonym momencie obrotowym
* wszystkie zębatki są stalowe osadzone na stalowych łożyskach ślizgowych 6mm
* prowadnica sprężyny jest w standardzie wzmocniona(metalowa) wraz z łożyskowaniem, które powoduje łatwiejszą pracę sprężyny)
* zastosowano niskooporowe okablowanie gearboxa
* gumka hop-up w standardzie Tokyo Marui

Dzięki wydłużonej konstrukcji mechanizmu, zastosowano przedłużony cylinder w którym mieści się więcej powietrza co przekłada się na większą prędkość wylotową kulki przy użyciu sprężyny o mniejszej sile. W replice można zamontować lufę wewnętrzna o długości 640 mm.

Ważną rzeczą jest że wszystkie części i akcesoria innych producentów są w pełni kompatybilne z tym modelem, co ma żywotne znaczenie przy wzmacnianiu repliki i poprawianiu osiągów.W zestawie otrzymujemy:
* replikę objętą 12 miesięczną gwarancją
* tłumik
* magazynek
* chwyt prosty do montażu na szynie RAS

Zestaw nie zawiera ładowarki oraz akumulatora.

Napisz opinię
2015-06-12 11:50:42 - Damian

Właśnie przestrzelałem w/w karabinek. Kulki 0.28 MadBull (innych nie miałem pod ręką) Przyznam że jestem mile zaskoczony. Dystans 55m celność lepsza jak na AK ICS-a z lufą 6.04 systemy i gumką systema energy. Do CQB jest za długi ale las itp polecam.

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności