Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: ARES
Oblicz ratę

     Sprężynowa replika karabinu EDM200-czarna

Replika M-200 to ciężki karabin snajperski. EDM200 został pieczołowicie odtworzony wraz ze wszystkimi oznakowaniami. W przeważającej części replika wykonana została ze stopu aluminium przy wykorzystaniu technologii CNC oraz wysokiej jakości oraz tworzywa.

 

EDM200 posiada możliwość wymiany mechanizmu odpowiedzialnego za zasilanie repliki. Standardowo jest to replika o napędzie sprężynowym, lecz dzięki zamontowani specjalnego modułu napędowego możliwa jest zmiana źródła zasilania na zasilanie gazowe.

 

Podobnie jak w odpowiedniku broni palnej, replika posiada zintegrowany w pełni regulowany, składany, 6-pozycyjny dwójnóg, składaną kolbę oraz chwyt taktyczny z boczną szyną RIS umożliwiającą przyłączenie do niej np laserowego wskaźnika celu . Replika może być rozłożona na 3 odrębne części dla wygodniejszego transportu. 

 

Replika charakteryzuje się wysoką celnością oraz powtarzalnością oddawanych strzałów. Wysoka kultura pracy zamka sprawia, że replikę przeładowuje się lekko, płynnie i bez większego wysiłku. W zestawie znajduje się wykonany ze stali magazynek typu mid-cap o pojemności 150 kulek.


     W skład zestawu wchodzi : 

- sprężynowa replika karabinu EDM200-czarna
- magazynek typu mid-cap (150 kulek) 
- 6-pozycyjny dwójnóg 

Repliki sprężynowe

  • Newsletter: 

    Karabiny snajperskie

  • Hurt: 

    TAK

Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności