Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Cold Steel
Oblicz ratę

Stal: German 4116 Stainless
Długość całkowita: 235 mm
Długość ostrza: 127 mm
Grubość ostrza: 2,5 mm
Typ ostrza: Clip Point
Rękojeść: polimer
Waga: 79g

Niezwykle lekki i poręczny nóż surwiwalowy Survival Edge, wyprodukowany przez amerykańską firmę Cold Steel. Sprawdzi się podczas wypadu do lasu, górskiej wędrówki i wielu innych sytuacjach.

Głownia typu clip point o grubości 2,5 mmwykonana jest z jednego kawałka polerowanej, niemieckiej stali nierdzewnej 4116 Krupp. Charakteryzuje się ona zwiększoną odpornością na korozję. Przed zsunięciem się dłoni na ostrze chroni kompozytowy, lekko wygięty w kierunku ostrza jelec.

Chwyt o ergonomicznym kształcie posiada dodatkowo pięć gumowych o-ringów które zapobiegają przed jego wysunięciem się nawet z mokrej dłoni. Wykonany został z wysokiej jakości, wytrzymałego i odpornego na czynniki atmosferyczne oraz łatwego w czyszczeniu kompozytu. Wewnątrz znajduje się schowek o długości 75 mm zabezpieczony kompozytową, uszczelnioną o-ringiem nakrętką. Schować w nim można min. niezbędne akcesoria lub mały zestaw surwiwalowy.

W komplecie z nożem otrzymujemy funkcjonalną pochewkę z kompozytu Secure-Ex®, odpowiednika Kydexu. Do paska mocowana jest za pomocą klipsa. Wyposażona jest dodatkowo w schowek przeznaczony na dołączone do zestawu krzesiwo. Posiada ono długość 35 mm oraz kompozytowy uchwyt z otworem na przewleczenie paracordu.

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności