Wczytuję dane...

Replika karabinka PR303 Kompetitor

APS
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Wykonanie: tworzywo + metal Waga: 1955 g Kolor: czarny Długość: 740-840 mm Prędkość wylotowa: ~330 FPS Napęd: elektryczny (Electric Blow-Back) Producent: APS
583,38 PLN*
* z podatkiem VAT

Replika karabinka PR303 Kompetitor

Prezentowana przez firmę APS linia replik z serii Kompetitor jest idealnym wyborem dla graczy zaczynających swą przygodę z airsoftem, bądź poszukujących repliki w atrakcyjnie niskiej cenie, ale z zachowaniem solidnego wykonania zarówno części zewnątrznych, jak i mechanizmu wewnętrznego. Swoista linia "budżetowa" charakteryzująca się bardzo korzystnym współczynnikiem cena/jakość.

Do produkcji korpusu, kolby i chwytu przedniego użyto wzmocnionego tworzywa polimerowego. Z metalu wykonano lufę zewnętrzną, prowadnicę kolby, magazynek oraz drobne elementy takie jak spust, selektor ognia, czy klapka wyrzutnika łusek. Dostęp do pokrętła regulacji systemu hop-up uzyskujemy po odciągnięciu rączki przeładowania. Akumulator mieści się wewnątrz chwytu przedniego repliki.

Mechaniczne przyrządy celownicze są składane - typu flip-up. Replika została wyposażona w regulowaną, teleskopową kolbę zakończoną gumową stopką. Szyny montażowe RIS 22mm znajdują się na grzbiecie korpusu, na kolbie oraz z dwóch stron chwytu przedniego (zaopatrzone w gumowe osłony) - można je wykorzystać do montażu całej gamy akcesoriów dodatkowych.

W karabinku zastosowano system EBB - Electric Blow Back, który wprawia w ruch atrapę zamka i zapewnia użytkownikowi dawkę dodatkowego realizmu. 

Serce PR303 stanowi nowy gearbox v.2 typu "APS Hybrid". Zaprojektowany i wykonany w innowacyjny oraz bardziej przyjazny użytkownikowi sposób, według testów porównawczych przeprowadzonych przez producenta jest o 33% bardziej efektywny w zakresie zużycia energii od standardowego układu. Wyposażony jest w system szybkiej wymiany sprężyny który pozwala użytkownikowi na zmianę energii wylotowej pocisku bez konieczności otwierania gearboxa.

Wzmocnione zębatki zostały osadzone na 7-milimetrowych, metalowych łożyskach. Ponadto w środku znajduje się pół-precyzyjna lufa wewnętrzna o średnicy 6,04 mm, która w połączeniu z umiarkowaną prędkością wylotową rzędu ~330 FPS czyni z PR 303 idealne narzędzie do airsoftowej walki na bliskich i średnich dystansach - także w pomieszczeniach i działaniach o specyfice CQB.

Do repliki dołączony jest wykonany z metalu magazynek typu hi-cap o pojemności 300 kulek.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- wycior
- instrukcja obsługi

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!