Wczytuję dane...

Gaz pieprzowy Defence Red Pepper - Żel - 40 ml - Chmura - 10040-C

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
25,01 PLN*
* z podatkiem VAT

Defence Red Pepper Gel to linia gazów przeznaczona do obrony przed napastnikiem lub grupą napastników. Skład chemiczny miotacza nadaje się również do obrony przed agresywnymi zwierzętami. Gazy obronne Defence Red Pepper Gel wyprodukowano w Niemczech, uważane są za jedne z najskuteczniejszych dostępnych na rynku.

Odporna na uszkodzenia mechaniczne głowica posiada ergonomiczny kształt, który ułatwia szybkie użycie miotacza jednocześnie chroniąc przed przypadkowym użyciem. Konstrukcja głowicy gwarantuje powtarzalność strumienia gazu, ułatwiając skuteczną i efektywną obronę przed napastnikiem.

Dysza typu Cone wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. Charakteryzuje się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego i nie wymaga precyzyjnego celowania w napastnika. Cechuje się podatnością na warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz), nie zaleca się jej używania w pomieszczeniach zamkniętych.

Zastosowanie substancji paraliżującej w postaci żelu zwiększa zasięg strumienia gazu oraz przywieranie substancji czynnej do napastnika. Dodatkowo ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika.

Dane techniczne:
- Rodzaj środka: żel
- Rodzaj gazu: pieprzowy
- Rodzaj dyszy: Cone (chmura)
- Rodzaj głowicy: klasyczna
- SHU (Scoville Heat Units): 1 000 000
- Roztwór olejożywicy: 0,66% OC
- Pojemność: 40ml
- Wymiary: 90 x 35 mm
- Zasięg efektywny: 4-5m
- Wydajność (ilość 1 sekundowych strzałów): do 8

Produkt zawiera kapsaicynę.

UWAGA: za ten produkt nie można zapłacić poprzez system płatności PayPal.

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!