Wczytuję dane...

Gaz pieprzowy Defence Nato - Żel - 50 ml - Chmura - 40050-C

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
25,01 PLN*
* z podatkiem VAT

Defence Nato Gel to ręczny miotacz gazu przeznaczony dla osób ceniących skuteczny sposób obrony przed napastnikiem lub grupą napastników. Skład chemiczny miotacza nadaje się również do obrony przed agresywnymi zwierzętami. Gazy obronne Defence NATO wyprodukowano w Niemczech.

Odporna na uszkodzenia mechaniczne głowica posiada ergonomiczny kształt, który ułatwia szybkie użycie miotacza jednocześnie chroniąc przed przypadkowym użyciem. Konstrukcja głowicy gwarantuje powtarzalność strumienia gazu, ułatwiając skuteczną i efektywną obronę przed napastnikiem.

Dysza typu Cone wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. Charakteryzuję się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga precyzyjnego celowania w napastnika. Cechuje się podatnością na warunki atmosferyczne (wiatr, deszcz), nie zaleca się jej używania w pomieszczeniach.

Zastosowanie substancji paraliżującej w postaci żelu zwiększa zasięg strumienia gazu, zwiększa przywieranie substancji czynnej do napastnika oraz ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika.

Dane techniczne:
- Rodzaj środka: żel
- Rodzaj gazu: pieprzowy
- Rodzaj dyszy: Cone (chmura)
- Rodzaj głowicy: klasyczna
- SHU (Scoville Heat Units): 2 000 000
- Roztwór olejożywicy: 5.0% OC
- Pojemność: 50ml
- Wymiary: 112 x 35 mm
- Zasięg efektywny: 4-5m
- Wydajność (ilość 1 sekundowych strzałów): do 10

Produkt zawiera kapsaicynę.

UWAGA: za ten produkt nie można zapłacić poprzez system płatności PayPal.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!