Wczytuję dane...

Nóż Muela Full Tang Micarta Black 130mm (CRUSADER-13M.N)

Muela
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
648,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Crusader Black Micarta, Black Blade, duży, solidny nóż taktyczno-survivalowy. Doskonale wyważony o konstrukcji full tang z ostrzem ze stali nierdzewnej zapewnia ogromną moc cięcia. Narzędzie, które sprawdzi się w szerokim polu zastosowań!

1.4116, X50CrMoV15 - stal molibdenowo-wanadowa stosowana na wysokiej klasy noże, sztućce i narzędzia chirurgiczne. Charakteryzuje się dość wysoką, jak na stale nierdzewne, twardością. Odporna na korozję w warunkach kuchennych. Stanowi godną polecenia alternatywę dla materiału 1.4034 / X46Cr13 / 4H13. Skład chemiczny wzbogacono o zawartość Chromu, dodatek Molibdenu oraz Wanadu. 

Głownia - niezwykle ostra o kształcie Drop Point, doskonała w zastosowaniach survivalowych i myśliwskich. Gładkie ostrze Plain wyprowadzono szlifem wklęsłym (Hollow Grind), który daje doskonałą geometrię krawędzi tnącej oraz ekstremalną wydajność cięcia. Fałszywe ostrze na grzbiecie klingi zwiększa możliwości przebijające noża. Całość pokryta czarną powłoką antyodblaskową na bazie teflonu. Duży dolny jelec chroni dłoń przed zsunięciem się na ostrze. Na grzbiecie klingi upper jimping, karbowane oparcie pod kciuk.

Rękojeść - wykonana z Micarty, płótna prasowanego pod ciśnieniem z żywicą syntetyczną. Teksturowana powierzchnia okładzin dla wygody uchwytu. Rękojeść została przykręcona bezpośrednio do tanga, dzięki czemu całość konstrukcji jest bardzo sztywna i wytrzymała. Podcięcie na palec (fore finger groove) poprawia ergonomię uchwytu. W górnej części Lanyard Hole, otwór do przewleczenia linki zabezpieczającej lub ozdobnej.

Pochwa - ręcznie szyta, wykonana z naturalnej skóry w kolorze brązowym z tłoczonym logo producenta. Mocowanie do pasa lub oporządzenia umożliwia przenoszenie noża w pozycji pionowej lub poziomej.

Grupa Muela jest obecnie jedną z czołowych firm w dziedzinie ręcznie wykonywanych noży myśliwskich, zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie, a jej noże i scyzoryki są wysoko cenione za najwyższą jakość wykonania.

Dane techniczne:

Numer produktu: CRUSADER-13M.N
Nazwa produktu: Crusader Black Micarta, Black Blade

Długość całkowita: 250.0 mm / 9.84"
Długość ostrza: 125.0 mm / 4.92"
Długość rękojeści: 125.0 mm / 4.92"
Grubość ostrza: 4.5 mm / 0.18"
Grubość rękojeści: b.d.
Waga: 293.0 g / 10.3 oz

Materiał ostrza: X50CrMoV15
Twardość ostrza: b.d.
Szlif ostrza: Hollow
Wykończenie ostrza: Black PTFE coating

Materiał rękojeści: Micarta
Kolor wykończenie rękojeści: Black

Pochwa (kabura): Skóra
Akcesoria dodatkowe: Red paracord

Designer: Muela
Marka: Muela
Producent: Manufacturas Muela, S.A., Hiszpania
Kraj pochodzenia: Hiszpania

Opracowanie: firma Sharg®

Dane techniczne

 • Wysyłka w::

  1 do 3 dni

 • Producent:

  Muela

Hobby

 • Długość Towaru W Centymetrach: 

  33

 • Wysokość Towaru W Centymetrach: 

  5

 • Szerokość Towaru W Centymetrach: 

  7

 • Waga Gabarytowa W Gramach: 

  192.5

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!