Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Modify
Oblicz ratę

Replika karabinka XTC-G1

Modify-Tech to ceniona firma z ponad 50-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości części zamiennych, narzędzi, akcesoriów. Z powodzeniem działa na rynku airsoftowym oferując części wewnętrzne, zestawy tuningowe i wiele innych. Prezentowana replika karabinu elektrycznego jest kolejnym, fenomenalnym produktem Modify w segmencie replik ASG. Mogliśmy być być spokojni o efekt pracy: XTC-G1 można śmiało umieścić na najwyższej półce replik elektrycznych dostępnych aktualnie na rynku. 

Wszystkie części zostały wykonane w technologii CNC. Do elementów wykonanych z aluminium lotniczego zaliczamy: chwyt przedni KeyMod, tłumik płomienia, szyny Picatinny w standardzie 1913, głowicę tłoka, cylindra oraz sam cylinder, a także korpus Billet StyleZe stali, również w technologii CNC wykonane zostały: 14,5 calowa lufa zewnętrzna, spust, zestaw kół zębatych, uchwyty na zawieszenie taktyczne. Pozostałe części takie jak prowadnica kolby wykonane zostały z wysokiej jakości stopu.

Obustronny, 45 stopniowy selektor trybu ognia pozwala na manipulowanie przy pomocy zarówno lewej jak i prawej dłoni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie przyspieszające pracę na selektorze.

System regulacji prędkości wylotowej połączony z systemem szybkiej wymiany sprężyny sprawia że replika jest bardzo uniwersalna. Z ~390 FPS można ograniczyć prędkość wylotową do ok. ~360 FPS jednym tylko obrotem o 30 stopni śruby na łączeniu korpusu i prowadnicy kolby.

Lufa typu Wide-Bore (kaliber 6.1 mm) zwiększa zasięg repliki - dzięki szerokiej średnicy kulki nie obijają się o wnętrze lufy, przez co lecą nieporównywalnie dalej niż w replikach o podobnej prędkości wylotowej. 

Działający bolt-catch znacznie ułatwi regulację hop-up, który zaprojektowano z myślą o precyzyjnej kalibracji, zwiększono również maksymalnie szczelność całego układu hop-up.

Ergonomiczny, nowego typu chwyt pistoletowy i kolba zostały wykonane zostały z wzmacnianego, nylonowego włókna polimerowego. Kolba posiada również elementy stalowe. 6-cio pozycyjna regulacja kolby jest bardzo przyjemna, pracuje gładko i bez problemów. Co ważne -  w miejsce tradycyjnych przewodów poprowadzonych wewnątrz prowadnicy, zastosowano tutaj układ wbudowanych styków, aby kable nie przeszkadzały przy umieszczaniu w prowadnicy akumulatorów, a przede wszystkim przy regulacji FPS i korzystaniu z szybkiej wymiany sprężyny. 

Gearbox tej repliki to kolejny majstersztyk. Kryje on komplet stalowych kół zębatych wykonane na maszynach CNC: wytrzymałych i praktycznie niezniszczalnych. Osadzone są na 8mm, ceramicznych łożyskach kulkowych. Tłok o siedmiu stalowych zębach High speed / Torque Ultra, zakończono wykonaną z aluminium lotniczego głowicą. Tłok został osadzony w cylindrze, również z aluminium lotniczego.

Dołączony do zestawu magazynek mid-cap o pojemności 190 kulek wykonany został z wzmacnianego włóknem szklanym tworzywa sztucznego. Co ciekawe - magazynek wyposażono w system naśwetlania kulek - Tracer!

Przy użyciu specjalnych, lumiescencyjnych kulek typu tracer, które są naświetlane za pomocą wbudowanej diody, uzyskamy niezwykle atrakcyjny efekt pocisku smugowego. Z pewnością urozmaici to każdą nocną rozgrywkę, a także pozwoli poprawić dokładność oddawanych strzałów.

W zestawie znajduje się:

- replika
- magazynek
- instrukcja obsługi

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!