Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
EAN: 4712960032873
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: LCT Airsoft

     Replika karabinu szturmowego LCKM63 AEG

Replika najsłynniejszego produktu radzieckiej myśli technicznej - karabinu szturmowego projektu Michaiła Kałasznikowa, w wersji zmodyfikowanej. Replika wykonana została z najwyższej klasy komponentów, z zachowaniem ogromnej dbałości o szczegóły i odwzorowanie pierwowzoru. Cała niemal replika, oprócz kilku tylko drobnych elementów, wykonana została ze stali. Wyjątkiem jest tu oczywiście wykonany z drewna chwyt pistoletowy, kolba oraz rączka taktyczna.

Ze względu na użyte materiały oraz jakość wykonania, replika charakteryzuje się znaczną wytrzymałością. Próżno doszukać się luzów czy niedokładności wykonania i spasowania elementów. Całość konstrukcji wydaje się być pojedynczym, solidnym elementem. Części wewnętrzne natomiast pozwalają na łatwy tuning,  zapewniając jednocześnie długą i bezawaryjną pracę w konfiguracji bazowej.

Gwarantowana przez replikę początkowa prędkość wylotowa rzędu ~410 FPS czyni z tego karabinu idealny wybór. Jednocześnie wytrzymałość i jakość wykonania zapewniają możliwość wykorzystania repliki nie tylko w ramach standardowych strzelanek, ale również jako replikę pozoracyjną czy symulacyjną.


W skład zestawu wchodzi:


     - replika
     - magazynek

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!