20 dni na zwrot!

Promocja "Gwarancja spokojnych zakupów - 20 dni na zwrot"


Zgodnie z przepisami prawa oraz naszym regulaminem masz 10 dni na zwrot zamówionych produktów. My dajemy Ci kolejne 10 dni, co daje Ci razem 20 dni na zwrot zamówionych produktów jeżeli nie spełnią Twoich oczekiwań.


Zwrot w pierwszych 10 dniach od dostarczenia towaru odbywa się normalnie, zgodnie z warunkami zapisanymi w art. 7 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2012 r. poz. 1225). Zwracane produkty powinny być należycie zabezpieczone na czas transportu.


Zwrot w kolejnych 10 dniach, odbywa się na następujących zasadach:

  • zwracane produkty nie mogą nosić śladów użycia, nie mogą być zniszczone,
  • nie przyjmujemy zwrotu produktu od klientów, którzy wystawili negatywny komentarz lub opinię o sklepie redberet.pl,
  • muszą być zwrócone, spakowane spowrotem w oryginalne, nie zniszczone opakowanie, ich stan musi umożliwiać dalszą sprzedaż,
  • w paczce przesłanej do sklepu musi znaleźć się dowód zakupu - paragon lub faktura VAT.


Promocja "Gwarancja spokojnych zakupów - 20 dni na zwrot" trwa od 28 marca 2013 roku do odwołania i obejmuje zamówienia złożone w tym terminie. Adres dostawy zamówienia musi znajdować się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.



Zwrócone produkty, które nie będą spełniać powyższych warunków, będą dostępne do odbioru w siedzibie sklepu (www.redberet.pl/kontakt). Mogą zostać także wysłane kurierem na życzenie klienta.

Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 199 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności