Wczytuję dane...
20 dni na zwrot!

Promocja "Gwarancja spokojnych zakupów - 20 dni na zwrot"


Zgodnie z przepisami prawa oraz naszym regulaminem masz 14 dni na zwrot zamówionych produktów. My dajemy Ci kolejne 6 dni, co daje Ci razem 20 dni na zwrot zamówionych produktów jeżeli nie spełnią Twoich oczekiwań.


Zwrot w pierwszych 14 dniach od dostarczenia towaru odbywa się normalnie, Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku "o prawach konsumenta", masz prawo zrezygnować z produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracane produkty powinny być należycie zabezpieczone na czas transportu.


Zwrot w kolejnych 6 dniach, odbywa się na następujących zasadach:

  • zwracane produkty nie mogą nosić śladów użycia, nie mogą być zniszczone,
  • nie przyjmujemy zwrotu produktu od klientów, którzy wystawili negatywny komentarz lub opinię o sklepie redberet.pl,
  • muszą być zwrócone, spakowane z powrotem w oryginalne, nie zniszczone opakowanie, ich stan musi umożliwiać dalszą sprzedaż,
  • w paczce przesłanej do sklepu musi znaleźć się dowód zakupu - paragon lub w zamian "Formularz odstąpienia od umowy kupna".


Promocja "Gwarancja spokojnych zakupów - 20 dni na zwrot" trwa od 28 marca 2013 roku do odwołania i obejmuje zamówienia złożone w tym terminie. Adres dostawy zamówienia musi znajdować się na terenie Unii Europejskiej.Zwrócone produkty, które nie będą spełniać powyższych warunków, będą dostępne do odbioru w siedzibie sklepu (www.redberet.pl/kontakt). Mogą zostać także wysłane kurierem na życzenie klienta.

Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!