Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: G&G
Oblicz ratę

Replika karabinka GC16 300 BOT

Replika karabinka  GC16 300BOT produkcji G&G wykonana została w ramach projektu GC Intermediate, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy, wytrzymałych, praktycznie w całości metalowych replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. Repliki GC Intermediate charakteryzują się wysoką, charakterystyczną dla firmy G&G jakością wykonania i kulturą pracy oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Istotny jest również fakt, że kolba i niemal wszystkie elementy z tworzywa sztucznego wzmocnione zostały włóknem szklanym. Z metalu wykonano lufę zewnętrzną, cały korpus, przyrządy celownicze i prowadnicę kolby. Stali użyto do wytworzenia tłumika płomieni i większości elementów montażowych (piny, śruby, itp.)

Replika idealnie nadaje się do prowadzenia działań na niewielkim dystansie, ze względu na prędkość wylotową rzędu ~400 FPS. Zastosowana grzbietowa szyna RIS pozwala na przyłączenie dowolnego celowniczego urządzenia optycznego, zaś wielopozycyjna, mieszcząca akumulator kolba typu SF umożliwia przystosowanie repliki do indywidualnych preferencji użytkownika. W zestawie otrzymujemy komplet składanych, mechanicznych przyrządów celowniczych typu flip-up.

Karabinek posiada zupełnie nowej konstrukcji modułowy chwyt przedni.

Replika zaopatrzona jest we wzmocniony gearbox v.2 oparty na łożyskach 8mm. Załączony do zestawu magazynek to stalowy hi-cap o pojemności 300 kulek.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.


W skład zestawu wchodzi:
- replika
- magazynek
- wycior

Podobne produkty
Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 299 zł i przedpłacie, dostawa kurierem na terenie Polski GRATIS!

Sprawdź warunki dostawy i płatności