Wczytuję dane...

DBOYS - Replika SC-02 - czarny

Double Bell
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Długość: 815 - 870 mm Waga: 3106 g Wykonanie: metal + tworzywo sztuczne Prędkość wylotowa: ~400 fps
891,74 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Długość: 815 - 870 mm
  • Waga: 3106 g
  • Wykonanie: metal + tworzywo sztuczne
  • Prędkość wylotowa: ~400 fps

Replika karabinku SC-02 jest wykonana z tworzywa oraz elementów metalowych. Z metalu - a dokładniej z aluminium obrabianego na maszynie numerycznej CNC - wykonano szyny RIS, przyrządy celownicze, magazynek, lufę oraz niektóre elementy korpusu. Z tworzywa natomiast wykonano korpus repliki oraz składaną kolbę. Użyty tu materiał to wytrzymałe włókno nylonowe, takie samo, jak wykorzystywane do produkcji broni ostrej. Sposób wykorzystania materiałów odwzorowuje konstrukcję pierwowzoru.

Replika posiada wszelkie zalety oryginału - dobrze rozlokowane szyny RIS, umożliwiające przyłączenie urządzeń optycznych oraz dodatkowych akcesoriów oraz składaną na bok kolbę o regulowanej długości, wyposażoną w regulowaną poduszkę. Zaopatrzona jest w zatrzask magazynka pozwalający na zwolnienie magazynka z obu stron karabinu oraz obustronny selektor ognia, co jest niewątpliwym ułatwieniem dla osób leworęcznych.

Replika posiada metalowe składane przyrządy celownicze (typu flip-up), natomiast składana szczerbinka posiada pełną regulację. Replika zasilana jest z magazynków będących replikami magazynków 7,62 mm.

W skład zestawu wchodzi:
  • replika
  • magazynek
Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!