Wczytuję dane...

G&G - Replika CM18 MOD1 - czarny

GiG
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
Wykonanie: tworzywo + metal Waga: 2000g Kolor: czarny Długość: 812mm Prędkość wylotowa: ~ 395 fps Napęd: elektryczny Producent: G&G
1099,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Wykonanie: tworzywo + metal
  • Waga: 2000g
  • Kolor: czarny
  • Długość: 812mm
  • Prędkość wylotowa: ~ 395 fps
  • Napęd: elektryczny
  • Producent: G&GReplika karabinka CM18 MOD1 produkcji G&G wykonana została w ramach projektu Combat Machine, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. Repliki Combat Machine charakteryzują się najwyższą, charakterystyczną dla firmy G&G jakością wykonania i kulturą pracy oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Głównym czynnikiem pozwalającym więc na obniżenie ceny jest zastosowanie korpusu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w miejsce metalu. Istotny jet również fakt, że sam korpus wykonany został z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym - podobnie zresztą jak chwyt przedni czy kolba i niemal wszystkie elementy z tworzywa. Z metalu zaś wykonano lufę zewnętrzną, prowadnicę kolby, zaczepy, oraz większość drobnych elementów.

Replika posiada kolbę typu SF zakończoną gumowa stopką. W jej wnętrzu umieszczony jest akumulator. Kolba jest regulowana, dzięki czemu można dostosować długość karabinka do budowy i preferencji strzelca. W zestawie otrzymujemy komplet mechanicznych przyrządów celowniczych typu flip-up. Są składane, dzięki czemu  nie będą kolidować z ewentualnym celownikiem optycznym.

CM18 MOD1 posiada grzbietową szynę RIS na całej długości korpusu, oraz zestaw trzech długich szyn w miejscu chwytu przedniego. Ta kompletna konwersja umożliwia montaż całej gamy akcesoriów dodatkowych, począwszy od optyki, poprzez chwyty i oświetlenie taktyczne, aż po laserowe wskaźniki celu. Replika w większości została wykonana w kolorze czarnym, poza chwytem pistoletowym, kolbą, przyrządami celownicznymi, magazynkiem oraz osłonami przednich szyn. Te wykonano z tworzywa w kolorze tan.

Replika jest sprzedawana razem z wykonanym z tworzywa magazynkiem typu mid-cap o pojemności 120 kulek.

Replika posiada oparty na łożyskach 8 mm gearbox v2, który pozwala uzyskać prędkość wylotową rzędu ~395 fps zaraz po wyjęciu z pudełka. Dzięki temu, oraz  zastosowaniu 275 mm lufy wewnętrznej, replika idealnie nadawać się będzie do prowadzenia działań na krótkim i średnim dystansie. W środku znajduje się szczelny układ pneumatyczny, zaopatrzony w wysokiej klasy komorę i gumkę HU.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek
  • zestaw 1000 szt. kulek
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!