Wczytuję dane...

XCORTECH - Chronograf X3500

XCORTECH
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Przeznaczenie: Precyzyjny pomiar prędkości wylotowej kulek Wykonanie: tworzywo Waga: 265g Kolor: czarny Producent: XCORTECH
429,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Przeznaczenie: Precyzyjny pomiar prędkości wylotowej kulek
  • Wykonanie: tworzywo
  • Waga: 265g
  • Kolor: czarny
  • Producent: XCORTECHPrecyzyjnie wykonany i zamknięty w wytrzymałej obudowie z tworzywa chronograf - narzędzie służące do pomiaru prędkości wylotowej pocisku. Zaopatrzony w szereg czujników o wysokiej wrażliwości, gwarantuje precyzyjny pomiar. 

Chronograf używany może być do pomiaru prędkości wylotowej kulek. Posiada wbudowaną bazę danych zawierającą listę typowo spotykanych kulek, z ich średnicą i wagą, co znacznie przyśpiesza dokonanie odczytu.

Chronograf zwraca wynik w postaci kilku odczytów: energii wylotowej pocisku, prędkości wylotowej pocisku oraz w przypadku przeprowadzania testu używając w replice trybu ognia ciągłego, częstotliwości prowadzenia ognia jako ilości strzałów na sekundę (RPS). 

Panel sterowania z wyświetlaczem LCD został umieszczony na obrotowym wysięgniku, który pozwala na ustawienie go w optymalnym położeniu. Dodatkowo wyświetlacz można łatwo oddzielić od tunelu pomiarowego.  

Prosty i intuicyjny w obsłudze. Zaopatrzony został w montaż pozwalający przyłączenie dołączonego w zestawie trójnogu dla wygody użytkowania(brak w zestawie). Zasilenie stanowią 2 baterie AA oraz 2 baterie AAA(brak baterii w zestawie).

Niezbędne narzędzie każdego serwisanta, bardzo przydatny dla każdego teamu airsoftowego.

Zestaw zawiera:

  • urządzenie pomiarowe
  • instrukcja

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!