Wczytuję dane...

WE - Replika WE416 Open Bolt

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Długość: 770 - 855 mm Waga: 3326 g Wykonanie: metal + stal + tworzywo sztuczne Prędkość wylotowa: ~410 FPS
1799,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Długość: 770 - 855 mm
  • Waga: 3326 g
  • Wykonanie: metal + stal + tworzywo sztuczne
  • Prędkość wylotowa: ~410 FPS

Replika została wykonana ze stali, metalu oraz wysokiej jakości polimeru. Metalowy jest korpus repliki, szyny RIS, prowadnica kolby, oraz magazynek. Z polimeru wykonany został chwyt pistoletowy oraz regulowana kolba. Drobne elementy, jak piny, pierścienie na lufie, lufa zewnętrzna, czy tłumik płomienia wykonane zostały ze stali.

Replika zasilana jest green gasem, ładowanym bezpośrednio do magazynka o pojemności 30 kulek i posiada działający system bolt catch - w momencie wystrzelenia ostatniej kulki, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Po wpięciu kolejnego magazynka, należy nacisnąć bolt catch, aby zwolnić zamek a tym samym wprowadzić kulkę do komory. Możliwe jest wyłączenie tego systemu za pomocą przełącznika w magazynku, dzięki czemu replika wykorzystywana może być również jako bezpieczna broń treningowa lub broń pozoracyjna - możliwe będzie bowiem prowadzenie ognia 'na sucho', z pustym magazynkiem i jednoczesnym zachowaniem wszelkich efektów dźwiękowych i wizualnych, jakie zapewnia replika systemu GBBR. 

Dodatkowego realizmu dodaje nowy system wprowadzony przez producenta, tak zwany Open Bolt. Repliki WE z tym rozwiązaniem nie posiadają mosiężnej wstawki w komorze zamka, która występowała w pierwszych modelach tej firmy. Dzięki zastosowaniu takiego systemu podczas strzelania cofa się cały zamek, identycznie jak w wersji palnej.


W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek

 

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!