Załączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
5KU PT-1 AK Folding Stock (5KU-213) to najbardziej zaawansowana i pożądana kolba taktyczna przeznaczona do kompleksowej modernizacji karabinków z rodziny AK. Będąc wierną repliką legendarnego projektu Zenitco PT-1, element ten rewolucjonizuje ergonomię klasycznego kałasznikowa. Oferuje niespotykany dotąd poziom personalizacji, pozwalając na płynne dostosowanie repliki do anatomii strzelca. To absolutny fundament i ikona podczas budowy współczesnych projektów taktycznych w stylistyce Eastern Tactical / Alpha AK.
Główne cechy produktu
Dedykowana dla platformy AK (Wersje ze składaną kolbą) Kolba została wyposażona w dedykowany adapter montażowy o rozstawie pinów idealnie dopasowanym do seryjnych zawiasów w tłoczonych korpusach replik AK marek CYMA (m.in. serie CM.040, CM.048A i pochodne) oraz LCT. Montaż odbywa się bezpośrednio w miejsce fabrycznego pinu seryjnej kolby składanej na lewą stronę.
Pełen wachlarz regulacji (Teleskopowa konstrukcja) Model PT-1 oferuje perfekcyjne dopasowanie do preferencji strzelca dzięki trzem niezależnym punktom regulacji:
Wielostopniowe wysuwanie (Długość): Pozwala na dopasowanie odległości oka od optyki (20 pozycji regulacji) w zależności od budowy ciała i noszonej kamizelki taktycznej.
Regulowana poduszka policzkowa (Baka): Możliwość płynnej regulacji wysokości ułatwia idealne złożenie się do strzału przy użyciu kolimatorów na podwyższeniu.
Regulowana stopka: Wysokość położenia gumowej stopki kolby można dostosować pionowo w dół lub w górę, co poprawia stabilizację repliki w dołku strzeleckim.
Kompaktowy system składania z blokadą Kolba składa się na lewą stronę korpusu repliki. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby idealnie współpracować z seryjnym, przednim zatrziskiem korpusu AK, co pozwala na jej zablokowanie w pozycji złożonej. Drastycznie skraca to całkowitą długość karabinka, ułatwiając operowanie w ciasnych pomieszczeniach (CQB) oraz transport. [1]
Precyzyjna konstrukcja z aluminium CNC Główna rama i mechanizmy kolby zostały w całości wycięte z jednego bloku wysokogatunkowego aluminium lotniczego przy użyciu zaawansowanych maszyn CNC. Zapewnia to potężną wytrzymałość na uderzenia, pęknięcia i naprężenia przy zachowaniu optymalnej wagi.
Premium wykończenie i detale Powierzchnia aluminium została poddana procesowi matowego anodowania w kolorze głębokiej czerni, co chroni element przed zarysowaniami i korozją. Stopka kolby oraz poduszka policzkowa zostały wykończone twardą, antypoślizgową gumą zwiększającą komfort użytkowania.
Zawartość zestawu
1x Składana kolba teleskopowa 5KU PT-1
Zintegrowany adapter zawiasu do replik CYMA / LCT
Śruby i klucze montażowe
Specyfikacja techniczna
Marka: 5KU
Kod produktu / Oznaczenie producenta: 5KU-213
Model: PT-1 AK Folding Stock
Stylistyka: Zenitco PT-1 Style
Przeznaczenie: Repliki karabinków z serii AK (CYMA / LCT) w wersjach z fabrycznie składaną kolbą na bok (pin 5.5mm)
Typ kolby: Składana na bok, teleskopowa, regulowana
Materiał: Aluminium lotnicze (obróbka maszynowa CNC) / Elementy zawiasu ze stali / Guma