Wczytuję dane...

Stalowy cylinder typ C (lufy 301-400mm) Stainless Hard Cylinder

Prometheus
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Prometheus Stainless Hard Cylinder Type C to najwyższej klasy cylinder komory sprężania klasy premium, zaprojektowany przez kultową japońską markę LayLax do bezkompromisowej poprawy osiągów, szczelności i stabilności w replikach standardu AEG. Konstrukcja z serii „Hard Cylinder” całkowicie eliminuje problem niedopasowania objętości powietrza do długości lufy wewnętrznej, co w seryjnych układach generuje straty energii. Została zoptymalizowana precyzyjnie pod lufy o długości od 301 mm do 400 mm (stosowane najczęściej w klasycznych replikach M4A1, Krytac LVOA-C, Krytac SPR czy SIG MCX). Zastosowanie bezkompromisowej japońskiej technologii polerowania oraz hartowanej stali pozwala na uzyskanie idealnej kompresji, co drastycznie przekłada się na powtarzalność prędkości wylotowej (FPS), wzorową szczelność i kulturę pracy układu pneumatycznego. 
Główne cechy produktu
  • Dedykowany Typ C – Zoptymalizowana objętość (301-400 mm)
    Wymiary i pozycja bocznego otworu wentylacyjnego (otworu ulgowego) zostały precyzyjnie wyliczone przez japońskich inżynierów. Taki profil pozwala tłokowi na swobodne rozpędzenie się w pierwszej fazie ruchu i gwałtowne sprężenie dokładnie takiej ilości powietrza, jaka jest potrzebna do wypchnięcia kulki z lufy o długości do 400 mm. Zapobiega to zjawisku podciśnienia, podnosząc zasięg i celność strzału.
     
  • Pancerna konstrukcja ze stali nierdzewnej
    W przeciwieństwie do miękkich, seryjnych cylindrów mosiężnych lub aluminiowych, model Prometheus został wykonany z wysokogatunkowej, hartowanej stali nierdzewnej. Materiał ten charakteryzuje się ekstremalną twardością, jest całkowicie odporny na odkształcenia termiczne, mikropęknięcia oraz korozję wywołaną wilgocią.
  • Lustrzana gładkość wewnętrzna (Mirror Finish)
    Wewnętrzna płaszczyzna robocza cylindra została poddana zaawansowanemu procesowi polerowania elektrochemicznego, uzyskując idealnie gładką strukturę. Drastycznie zmniejsza to tarcie gumowego o-ringu głowicy tłoka, zapobiega jego przedwczesnemu wycieraniu i gwarantuje nienaganną, powtarzalną kompresję przez setki tysięcy strzałów.
  • Zewnętrzne żebrowanie odprowadzające ciepło
    Zewnętrzna powierzchnia cylindra posiada specjalną teksturę, która zwiększa powierzchnię oddawania ciepła. Pomaga to w chłodzeniu wnętrza układu pneumatycznego podczas intensywnego strzelania długimi seriami (Full-Auto) lub przy szybkich cyklach w trybie Semi, co stabilizuje gęstość smaru i zapobiega wahaniom FPS.
Zawartość opakowania
  • 1x Stalowy cylinder wzmocniony Prometheus Stainless Hard Cylinder Type C
Specyfikacja techniczna
  • Marka / Producent: Prometheus (LayLax, Japonia)
  • Seria produktowa: Hard Cylinder Performance Upgrade
  • Typ części: Cylinder z otworem wentylacyjnym (Type C Cylinder)
  • Materiał: Hartowana i polerowana stal nierdzewna o wysokiej gęstości
  • Dedykowana długość lufy: 301 mm - 400 mm
  • Przeznaczenie: Szkielety gearboxa standardu V2 / V3 / V6 / V7 (standard elektryczny AEG)
  • Waga: ok. 25 g 
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!