Wczytuję dane...

WE - Replika G36C WE-A002-999C

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Wykonanie: tworzywo sztuczne + metal Długość: 720 / 505 mm Waga: 3000 g Prędkość początkowa: ~430 FPS Producent: WE
1036,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Wykonanie: tworzywo sztuczne + metal
  • Długość: 720 / 505 mm
  • Waga: 3000 g
  • Prędkość początkowa: ~430 FPS
  • Producent: WE

Replika WE-A002-999 produkcji firmy WE bazuje na konstrukcjach TM i jest w pełni zgodna z wytyczonym przez TM standardem, a co za tym idzie - z podzespołami większości innych producentów, których konstrukcje również bazują na Tokio Marui.

Replika, podobnie jak oryginał, wykonana została w większości z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z metalu wykonano lufę oraz dolną szynę RIS, jak również drobne elementy - piny, spust, selektor ognia itd. Całość konstrukcji wykonana została w systemie modularnym i zaopatrzona w zespół szyn RIS, umożliwiających przyłączenie dodatkowego oporządzenia. 

Kolejnymi istotnymi, zwiększającymi wartość użytkową repliki cechami tego modelu są zastosowany obustronny selektor ognia oraz składana na bok kolba z antypoślizgową stopką, zaopatrzona w zaczep służący do przyłączenia zawieszenia taktycznego.

Sama konstrukcja wewnętrzna to kompromis pomiędzy innowacyjnością a funkcjonalnością. Firmie WE udało się wprowadzić szereg funkcjonalnych i istotnych zmian przy jednoczesnym zachowaniu zgodności ze standardem TM. Do jednej z najistotniejszych, charakterystycznych modyfikacji należy zwalniacz sprężyny głównej połączony z selektorem ognia. W momencie zmiany nastawy na SAFE, sprężyna jest zwalniana, dzięki czemu wewnątrz gearboxa przestają występować jakiekolwiek niepożądane naprężenia. Pozwala to znacznie wydłużyć żywotność elementów mechanicznych, jak również zachować twardość sprężyny głównej.

Wzmocniony, zbudowany na metalowych 8-milimetrowych łożyskach gearbox skrywa stalowe zębatki oraz lekki poliwęglanowy tłok o dość oryginalnej głowicy, pozwalającej dzięki swej budowie na lepsze rozłożenie i ukierunkowanie słupa powietrza. Odbywa się to dzięki zaopatrzeniu jej w szereg kierunkowych kanałów wlotowych. Głowica cylindra zaopatrzona jest w pełne uszczelnienie, służące dodatkowo jako amortyzacja dla głowicy tłoka. Całość napędzana jest przez silnik o zwiększonej szybkości i sprężynę główną o niejednolitym skoku.

Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~430 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. Niemniej, dzięki zastosowanym częściom wewnętrznym najwyższej jakości, możliwy jest łatwy i efektywny tuning mocowy repliki.

W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek 
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!