Wczytuję dane...

Silnik Titan Infinite High Speed Revolution - długi

LONEX
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Przeznaczenie: repliki typu M4/M16, MP5, G3, P90 Rodzaj silnika: długi Waga: 170g Producent: Lonex
335,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Przeznaczenie: repliki typu M4/M16, MP5, G3, P90
Rodzaj silnika: długi
Waga: 170g
Producent: Lonex

Części firmy Lonex to świetny wybór dla każdego, nawet najbardziej wybrednego airsoftowca i serwisanta. Idealne do mocowych i wytrzymałościowych tuningów replik. Najwyższa jakość użytych do produkcji materiałów, spasowanie elementów i duża ich żywotność umieszczają tego producenta w segmencie produktów tuningowych z najwyższej półki.

Silnik przeznaczony do replik  tuningowanych o zwiększonej szybkostrzelności. Typu długiego, co oznacza, że nada się do montażu w replikach elektrycznych typu 4/M16, MP5, G3, P90, etc.

Do budowy rdzenia silnika użyto drutu emaliowanego, co sprawia, że konstrukcja jest niezwykle odporna na wysokie temperatury (nawet do 200 °C), które mogą zostać wytworzone podczas pracy. Silnik utrzymuje stałą temperaturę nawet przy pełnej mocy przy jednoczesnym zachowaniu dużej wytrzymałości i optymalnego zużycia prądu.

Na obu końcach silnika umieszczono łożyska kulkowe. Klatkę silnika wykonano z aluminium, zębatkę silnikową ze stali o wysokiej gęstości, osłonę natomiast z nylonu. Dzięki temu konstrukcja wytrzymuje bardzo intensywną pracę, wysokie temperatury i ekstremalne obroty.

Uwaga! Silnik zaprojektowany tylko dla replik o wysokiej mocy i prędkości obrotowej. Używanie ze sprężynami M100 i słabszymi może spowodować uszkodzenie mechanizmów repliki.

 

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!