Wczytuję dane...

Spartac - Replika M4 RIS SRT-04

SPARTAC
4.0/5
średnia: 4.0  ocen: 3
Na podstawie 3 ocen
Produkt dostępny!
Wykonanie: tworzywo + ZnAl + stal Waga: 2050g Długość: 795-880mm Kolor: czarny Prędkość wylotowa: ~410 FPS Napęd: elektryczny Producent: SPARTAC
439,99 PLN*
* z podatkiem VAT
 • Wykonanie: tworzywo + ZnAl + stal
 • Waga: 2050g
 • Długość: 795-880mm
 • Kolor: czarny
 • Prędkość wylotowa: ~410 FPS
 • Napęd: elektryczny
 • Producent: SPARTAC

Rodzina replik spod szyldu SPARTAC wychodzi naprzeciw airsoftowcowm poszukującym dobrej jakości za rozsądną cenę. Głównym zabiegiem pozwalającym na obniżenie kosztów jest tu zastosowanie do produkcji części elementów (w tym korpusu) dobrej jakości tworzywa sztucznego w miejsce metalu. Jednocześnie w pełni metalowy gearbox (zapewniający ponad 400 FPS na pokładzie!) i dobrej klasy części mechaniczne zastosowane wewnątrz, czynią repliki SPARTAC równie skutecznymi na airsoftowym polu walki, co ich dużo droższe odpowiedniki.

Już chwilę po wyjęciu repliki z pudełka da się zauważyć bardzo staranne spasowanie poszczególnych elementów - brak tutaj luzów, nawet w tak newralgicznych punktach jak kolba czy łoże/chwyt przedni - co bywa bolączką wielu modeli. Do każdego SPARTACa dołączono w zestawie komplet niezbędnych akcesoriów, takich jak akumulator, ładowarka czy pas nośny - replika jest więc prawie od razu gotowa do akcji

Większość głównych komponentów repliki wykonana została z tworzywa sztucznego. Są to m.in. korpus, chwyt przedni, kolba, przyrządy celownicze. Lufę zewnętrzną wykonano ze ZnAlu, natomiast skorupę magazynka oraz atrapę zamka - ze stali. Pomimo konstrukcji w przeważającej części z tworzywa sztucznego, nie odczujemy tutaj zbytnio nieprzyjemnego trzeszczenia materiału, znanego z większości "tanich" replik.

SRT-04 wyposażony został w zdejmowany górny chwyt transportowy, pod którym kryje się uniwersalna szyna montażowa RIS 22mm. 4 szyny umieszczono także wokół chwytu przedniego. Umożliwiają one mocowanie całej gamy akcesoriów dodatkowych, takich jak celowniki optyczne, chwyty i oświetlenie taktyczne, etc.. Replika posiada ponadto teleskopową kolbę typu SF o regulowanej długości, zakończoną antypoślizgową stopką z gumy. Lufa zewnętrzna została zakończona 14mm gwintem lewoskrętnym, co pozwoli na montaż tłumików dźwięku. 

Dostęp do suwaka regulacji systemu hop-up uzyskujemy standardowo, po odciągnięciu rączki przeładowania. Z lewej strony korpusu znajduje się selektor trybu ognia/bezpiecznik. Sercem repliki jest solidny, w pełni metalowy gearbox typu v.2, wyposażony w komplet stalowych kół zębatych, łożyskowaną prowadnicę sprężyny i 7mm łożyska, dzięki któremu replika osiąga prędkość wylotową rzędu ~410 FPS prosto z pudełka. Dzięki 360mm lufie wewnętrznej strzały oddane ze SPARTACa będą też dalekie i celne.

Do repliki dołączono wykonany ze stal i oraz tworzywa magazynek typu hi-cap o pojemności 300 kulek. Akumulator mieści się wewnątrz kolby typu SF.

Uwaga! Zestaw nie zawiera akumulatora oraz ładowarki.

W zestawie znajduje się:

 • replika
 • magazynek
 • pas nośny
 • wycior
 • instrukcja obsługi
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!