Wczytuję dane...

WE - Replika 74UN - Open Bolt

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Prędkość początkowa: ~380 fps Długość: 703 mm Wykonanie: stal + tworzywo Waga: 3124 g
1869,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Prędkość początkowa: ~380 fps
  • Długość: 703 mm
  • Wykonanie: stal + tworzywo
  • Waga: 3124 gWykonany ze stali i wytrzymałego tworzywa model 74 UN firmy WE prezentuje sobą doskonały poziom odwzorowania repliki. Wykonana została z najwyższą dbałością o szczegóły i odwzorowanie palnego odpowiednika. Zastosowany system blow-back działa "ciężko", jak na replikę tego typu przystało, gwarantując tym samym znaczne większy realizm tak dla użytkownika, jak i obserwatorów. Jest to niewątpliwie największym atutem tego modelu. Najlepiej daje się on odczuć podczas użytkowania repliki w trybie ognia automatycznego.

Dodatkowego realizmu dodaje nowy system wprowadzony przez producenta, tak zwany Open Bolt. Repliki WE z tym rozwiązaniem nie posiadają mosiężnej wstawki w komorze zamka, która występowała w pierwszych modelach tej firmy. Dzięki zastosowaniu takiego systemu podczas strzelania cofa się cały zamek, identycznie jak w wersji palnej.

Załączony w zestawie magazynek, mieszczący 50 kulek, wpinany jest w sposób bardziej niż w przypadku replik systemu AEG zbliżony do oryginału. Replika zasilana jest Green Gasem. Zbiornik na gaz znajduje się w magazynku, zaś zawór został dyskretnie ukryty u nasady magazynka. Składana na lewą stronę kolba zapewnia dużo większą manewrowość w ciasnych pomieszczeniach niż typowa drewniana kolba stosowana w podobnych modelach.

Producent zastosował w replice kilka ciekawych rozwiązań poprawiających wiekową konstrukcję. Pierwszym z nich jest ciekawie rozwiązany magwel w gnieździe magazynka, który ułatwia i przyspiesza wymianę magazynka. Drugim ulepszeniem jest platforma na selektorze ognia ułatwiające jego obsługę palcem wskazującym prawej ręki. Przyspiesza to odbezpieczenie / zabezpieczenie repliki. Ostatnim z ulepszeń jest specjalne wycięcie na selektorze ognia pozwalające na przytrzymanie zamka w tylnym położeniu. Przyspiesza to przeładowanie repliki oraz zabezpiecza przypadkowym strzałem blokując zamek.

Replika jest przystosowana do zasilania silniejszym od Green Gasu gazem CO2.

WE 74 UN to zdecydowanie doskonały wybór dla każdego zainteresowanego repliką systemu GBB miłośnika radzieckiej wojskowej myśli technicznej.

W skład zestawu wchodzi:

  • replika
  • magazynek

 

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!