Wczytuję dane...

JG - Replika JG3000

JG
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Długość: 840 mm Waga: 2940 g Wykonanie: metal + stal + tworzywo Prędkość wylotowa: ~390 FPS System EBB Producent: JG
1074,81 PLN*
* z podatkiem VAT

Replika karabinu JG3000

Replika jednej z wersji legendarnego karabinu szturmowego jaki znajdował się na wyposażeniu większości krajów NATO w okresie zimnej wojny
. Wykonana z wysoką precyzją i dbałością o szczegóły przez  firmę JG jest ciekawą alternatywą dla strzelców znudzonych już replikami broni będących na standardowym wyposażeniu armii amerykańskiej czy rosyjskiej. Użyte w produkcji materiały oraz dobre spasowanie elementów sprawiają, że replika pozbawiona jest luzów a cała konstrukcja jest zwarta i solidna.

Z metalu został wykonany korpus wraz z szyną RIS umożliwiającą przyłączenie do niej optycznych urządzeń celowniczych, jak również lufa zewnętrzna i część drobnych elementów. Podobnie jak w palnym odpowiedniku kolba, chwyt pistoletowy oraz przedni zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zaś wiele drobnych elementów ze stali. 

Replika
posiada funkcjonalny zamek wraz z działającym przyciskiem jego zwalniania. Po odciągnięciu zamka w tylne położenie zostaje on zablokowany umożliwiając regulację systemu Hop Up. 

W replice zainstalowano elektryczny system blow-back, co wybitnie zwiększa tak realizm jak i samą przyjemność z jej użytkowania.


W skład zestawu wchodzi:

- replika
- magazynek
- akumulator
- ładowarka

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!