Wczytuję dane...

Replika karabinka szturmowego JG1338

JG
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Prędkość wylotowa: 360 fps Długość: 830 / 950 mm Waga: 3100g Wykonanie: metal, tworzywo
877,90 PLN*
* z podatkiem VAT

    Replika karabinka szturmowego JG1338

 

JG1338 należy do drugiej generacji replik JG, bazującej na konstrukcjach TM i w pełni zgodnej z podzespołami tak tej firmy, jak i większości innych producentów również swe konstrukcje z replik Tokio Marui wywodzących.
Replika, podobnie jak oryginał, wykonana jest w większości z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z metalu wykonano lufę oraz zestaw aluminiowych szyn RAS, pozwalających na przyłączenie do repliki wielu różnorakich urządzeń i akcesoriów  zgodnych z tym standardem. Korpus jest przyjemny w dotyku i odporny na uszkodzenia, a jego właściwe wyważenie poprawia ogólną manewrowość repliki. Cechy te połączone z prędkością wylotową rzędu 360 FPS czynią z JG1338 doskonałą replikę do zmagań w typie CQB.
Całość jest wykonana w systemie modularnym. Jak przystało na JG, zastosowano tu również wzmocnione zębatki, a także kierunkową głowicę tłoka, co znacznie wpływa na skuteczność pracy repliki.
System budowy modularnej umożliwił zastosowanie tu gniazda pozwalającego korzystać z popularnych magazynków typu M4/M16, co ma duże znaczenie przy dążeniu do unifikacji wyposażenia teamu airsoftowego. Kolejnymi istotnymi, zwiększającymi wartość użytkową repliki cechami tego modelu są zastosowany, w pełni funkcjonalny tłumik, obustronny selektor ognia oraz multipozycyjna kolba typu VLTOR.

 

    W skład zestawu wchodzi:
 
- replika
- magazynek
- akumulator
- ładowarka
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!