Wczytuję dane...

Modify - Wzmocniony szkielet Gearboxa Torus V2 8mm

Modify
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Przeznaczenie: repliki z gearboxem v.2 Wykonanie: aluminium Waga: 310 Kolor: srebrny Producent: Modify
269,30 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Przeznaczenie: repliki z gearboxem v.2
  • Wykonanie: aluminium
  • Waga: 310
  • Kolor: srebrny
  • Producent: Modify

Modify-Tech to ceniona firma z ponad 40-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości części zamiennych, narzędzi, akcesoriów. Z powodzeniem działają na rynku airsoftowym oferując części wewnętrzne, zestawy tuningowe, a także same repliki. Są idealnym wyborem do tuningów mocowych i wytrzymałościowych wszelkiego typu replik.

Wykonany z dużą dokładnością szkielet posiada gniazda na łożyska o średnicy 8 mm, które zwiększają kulturę pracy gearboxa w replice. Szkielet zalecany do sprężyn M150-M200.

W szkielecie zastosowano wiele nowatorskich rozwiązań zwiększających żywotność. Specjalne otwory w szkielecie umożliwiają wizualną kontrolę zębatek oraz ich smarowanie bez konieczności rozkręcania gearboxa. Rowkowanie zewnętrznej części gearboxa zwiększa wytrzymałość, zmniejsza wagę oraz lepiej odprowadza ciepło w przypadku mocniej grzejących się układów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji udało się rówież zmniejszyć ryzyko pęknięcia przedniej części gearboxa, czyli wcześniej pojawiającego się problemu.

Do zestawu dołączona została listwa popychacza v2 oraz klucz do śrub.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!