Wczytuję dane...

Nóż ''Gerlach'' wz. 99 Osa - Srebrny

Gerlach
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
169,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Stal: wysokowęglowa
Długość ostrza: 80 mm
Długość całkowita: 194 mm
Grubość otrza: 4,8 mm
Waga: 155g

Wz. 99 Osa jest wzorowany na zaprojektowanych przez Igora Skryliowa nożach jednostek specjalnych państw byłego Związku Radzieckiego. Osa to aktualnie klasyka polskich noży taktycznych, używany jest z powodzeniem przez strażaków, jednostki specjalne, harcerzy, myśliwych oraz miłośników surwiwalu.

W całości wykonany z jednego kawałka stali wysokowęglowej czernionej chemicznie. Stała klinga z jednej strony posiada gładką powierzchnie cięcia z drugiej, ząbkowaną ułatwiającą cięcie gładkich powierzchni lin, pasów, itp.

Charakterystyczne przewężenie poniżej rękojeści zapewnia wygodny i pewny chwyt nawet ubrudzoną, śliską dłonią oraz przez rękawicę. Rękojeść pokrytą nylonowa linką dobrze leży w dłoni. Po usunięciu linki istnieje możliwość zamocowania własnych okładzin rękojeści przy użyciu istniejących w nożu otworów.

W komplecie z nożem otrzymujemy pochewkę wykonaną z kodury koloru czarnego. Znajdujący się z tyłu metalowy klips umożliwia przymocowanie noża do kamizelki taktycznej, paska, plecaka, itp.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!