Wczytuję dane...

ASG - Replika Steyr SSG 69 P2 - Sportline - 15433

ASG
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
469,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Model: Steyr SSG 69 P2
Producent: ASG
Kaliber: 6 mm
Pojemność magazynka: 25 kulek
Długość całkowita: 1080 mm
Lufa wewnętrzna: 480 mm
Energia kinetyczna: 0,9J
Prędkość początkowa: 310 FPS
Waga: 2500g
Kolor: czarny
Hop Up: TAK regulowanyReplika karabinu snajperskiego SSG 69 na licencji Steyr Mannlicher, wyprodukowana przez firmę ASG. Jej ostry odpowiednik znajduje się na wyposażeniu strzelców wyborowych armii austriackiej.

We wnętrzu repliki znajduje się wiele rozwiązań technicznych znanych z modelu VSR-10 firmy Tokio Marui.

Z metalu wykonano lufę zewnętrzną, szyny RIS na dwójnóg oraz przyrządy celownicze, zamek, dźwignia przeładowania, język spustowy, blokada spustu oraz mocowania zawieszenia. Z kompozytu wykonane jest łoże z kolbą oraz kabłąk.

Zestaw jest wyposażony w dodatkowe dystansery, dzięki czemu kolbę można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Na końcu kolby znajduje się solidna, gumowa stopka.W komplecie:
- Replika z magazynkiem
- Dystansery do regulacji długości kolby - 3 szt.
- Zawieszenie dwupunktowe
- Okulary ochronne
- Szybkoładowarka do kulek
- Paczka kulek - 200 szt.
- Wycior
- Śruby i klucz imbusowy do montażu repliki
- Instrukcja
- Gwarancja


UWAGA: Niniejsza replika bazuje na rozwiązaniach technicznych zastosowanych na modelu Marui VSR, jednakże nie gwarantujemy jej pełnej kompatybilności z częściami dedykowanymi do serii VSR-10.
Seria Sportline (SL) zawiera szeroką gamę wszechstronnych produktów przeznaczonych dla początkujących i zaawansowanych graczy airsoftowych. Repliki z tej serii produkowane są głównie z kompozytu, w wybranych modelach można przeprowadzić wymianę części wewnętrznych. Pomimo relatywnie niskiej ceny sprawdzą się one na każdym zlocie i spotkaniu airsoftowym.

Produkty z serii Sportline posiadają swoje odpowiedniki w broni ostrej i produkowane są na licencjach wielu znanych na całym świecie wytwórców broni. W wielu zestawach ("Value pack") znajdują się wszystkie niezbędne do gry akcesoria, w tym baterie i ładowarki.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!