Wczytuję dane...

ASG / VFC - McMillan M40A3 - OD Green - Proline - 17993

ASG
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
1499,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Model: McMillan M40A3
Producent: ASG / VFC
Materiał: metal + kompozyt
Napęd: sprężynowy
Pojemność magazynka: 20 kulek
Długość: 1125 mm
Długość lufy: 470 mm
Prędkość początkowa: 130 m/s (426 fps)
Energia kinetyczna: 1,7J
Hop Up: TAK, regulowany
Waga: 3405g
Kolor: zielony ODWykonana na licencji producenta oryginału, firmy McMillan, wysokiej jakości sprężynowa replika popularnego karabinu snajperskiego M40A3.

Jej pierwowzór używany jets m.in. przez Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Na lufie umieszczono znane z oryginału oznaczenia. Wyprodukowana została dla ActionSportGames A/S przez renomowaną tajwańską firmę VFC (Vega Force Company).

Tak jak w oryginale z metalu wykonano całą konstrukcję repliki za wyjątkiem łoża i kolby, wykonanych z wytrzymałego kompozytu malowanego na zielony, oliwkowy kolor. Metalowy jest zamek, lufa zewnętrzna, komora HopUp, zespół tłoka, dźwignia przeładowania, pokrywa magazynka oraz spust i jego osłona.

Kolba posiada gumową stopkę z regulowanymi dystanserami oraz kompozytową, powleczoną gumą i wysuwaną poduszkę policzkową zabezpieczoną dwoma dużych rozmiarów śrubami. Chwyt, łoże oraz dźwignia przeładowania posiadają antypoślizgową fakturę.

Na zamku znajduje się metalowa szyna Picatinny służąca do montażu optyki. W przedniej części łoża umieszczony jest metalowy montaż dwójnogu oraz trzy gniazda do montażu ucha zawieszenia typu QD. Kolejne trzy gniazda znaleźć można na kolbie.

M40A3 posiada gniazdo magazynka, w przeciwieństwie do wielu podobnych replik airsoftowych, umiejscowione tak jak w oryginale tuż przed osłoną spustu. Kompozytowy magazynek mieszczący 20 sztuk kulek umieszczany jest pod metalową pokrywą.

System podkręcania kulki regulowany jest wygodnym pokrętłem umieszczonym w dolnej części łoża.W skład zestawu wchodzi:
- Replika
- Magazynek
- Szybkoładowarka do kulek
- 100 szt. kulek 0,25g
- Instrukcja
- Gwarancja

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!