Wczytuję dane...

Condor - Plecak Compact Assault Pack - Zielony OD - 126-001

Condor
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
329,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Lekki plecak taktyczny o pojemności 22 litrów renomowanej firmy Condor Outdoor.

Został on wyprodukowany z poliestru o gęstości 1000D w kolorze zielonym OD. Dzięki zastosowaniu zewnętrznych palsów (systemu poziomych troczeń) praktycznie z każdej strony można zamontować dodatkowe moduły zgodne ze standardem MOLLE/PALS.

Plecak posiada dwie duże kieszenie o wymiarach 46 x 25 x 13 cm oraz 38 x 20 x 5 cm, w każdej z nich znajdują się dodatkowe przegródki z siatki na dokumenty, mapy, itp. W większej znajduje się kolejna, zamykana na zamek. Na przednim przedziale naszyte są dwie kolejne kieszenie o wymiarach 10 x 18 x 6 cm oraz 25 x 20 x 6 cm. Wszystkie kieszenie zapinane są na mocne dwukierunkowe zamki z grubymi zębami. Od strony pleców miękka, wyprofilowana wyściółka zapewniająca wysoki komfort użytkowania. Pod nią znajduje się zamykany na rzep Velcro przedział na worek hydracyjny.

Wygodne szelki posiadają pionową regulację, po jednym D-Ringu do mocowania sprzętu a także pas biodrowy i piersiowy. Ich specjalna konstrukcja pozwala na dopięcie plecaka do kamizelki taktycznej, modułowej, a także noszenie jej wraz z kamizelką plate carrier, chest rigg.

Na bokach oraz na górze znajdują się ułatwiające pakowanie troki kompresyjne.

Wymiary: 46 X 25 x 25 cm

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!