Wczytuję dane...

Umarex - Replika H&K UMP

Umarex
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Wykonanie: metal + tworzywo Waga: 2075g Długość: 450/680 mm Kolor: czarny Prędkość wylotowa: ~320 FPS Napęd: elektryczny Producent: Umarex
889,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Wykonanie: metal + tworzywo
  • Waga: 2075g
  • Długość: 450/680 mm
  • Kolor: czarny
  • Prędkość wylotowa: ~320 FPS
  • Napęd: elektryczny
  • Producent: UmarexReplika pistoletu maszynowego H&K UMP wyprodukowana przez firmę S&T na licencji udzielonej przez Umarex. Wykonana wzorem palnego pierwowzoru z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego klasy ABS, z kilkoma drobnymi, metalowymi elementami. Dzięki temu, replika posiada nieznaczną wagę ułatwiającą wygodne i szybkie nią manewrowanie. Ponadto, konstrukcja jest w pełni obustronna - dzięki temu, replika jest niezwykle przyjazna w użytkowaniu dla osób leworęcznych. 

Replika zaopatrzona jest w składaną na prawą stronę kolbę oraz zespół szyn RIS 22 mm - tak na grzbiecie, jak i na chwycie przednim repliki. Pozwala to przyłączyć do repliki tak celownik kolimatorowy, jak i innego typu osprzęt, wliczając w to laserowe wskaźniki celu, latarki taktyczne czy chwyty. 

Mechaniczne przyrządy celownicze pozwalają na znaczną regulację tak w pionie jak i w poziomie. 

Replika zbudowana jest na bazie modelu STAR UMP, co gwarantuje pełną zgodność z magazynkami firm STAR oraz Ares. Dzięki zastosowaniu atrapy dźwigni przeładowania w miejsce rzeczywistej dźwigni, możliwe stało się wydłużenie komory na akumulator tak, by pomieścił on pakiet typu stick 9,6V. 

Replika zaopatrzona jest w metalowy gearbox typu V.3 ze stalowymi zębatkami osadzonymi na stalowych 7-milimetrowych łożyskach. Zastosowano w nim system szybkiej wymiany sprężyny pozwala błyskawicznie dostosować moc repliki do rozgrywki i jej warunków. Dostęp do gearboxa uzyskać można przez wyjęcie pojedynczego pinu - uwalnia to dolną część korpusu i pozwala uzyskać błyskawiczny dostęp do gearboxa. 

S&T postanowiło nieco dalej jeszcze odbiec od pierwowzoru - replika zaopatrzona jest w efektywny, czuły system spustowy znany m.in. z replik CA M249. Jednak nawet pomimo tych modyfikacji, gearbox nadal jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku części tuningowych i zamiennych. 

Replika charakteryzuje się bardzo dobrym skupieniem - możliwe jest efektywne prowadzenie ognia ciągłego z odległości 40 metrów na cel wielkości ludzkiej sylwetki przy zachowaniu pełnej celności. Co więcej, użycie akumulatora 9,6V pozwala na uzyskanie szybkostrzelności rzędu 950 RPM z zachowaniem początkowej prędkości wylotowej rzędu ~320 FPS przy bazowej konfiguracji producenta. 

Replika przeznaczona jest przede wszystkim do rozgrywek typu CQB - rozsądna prędkość wylotowa w połączeniu z wysoką manewrowością, dobrym skupieniem i powtarzalnością strzałów oraz znaczną szybkostrzelnością czynią ją idealnym narzędziem do działań na krótkim dystansie. Mimo to, doskonale nada się również do prowadzenia ognia na średnim dystansie, jako replika czysto szturmowa to działań w terenie leśnym czy zurbanizowanym.

Replika zaopatrzona jest w magazynek typu hi-cap mieszczący 450 kulek. Warto zwrócić uwagę na konstrukcję stopki magazynka - system naciągowy chroniony jest przez osłonę która z jednej strony znacznie minimalizuje możliwość mechanicznego uszkodzenia pokrętła, a z drugiej w żaden sposób nie ogranicza możliwości jego użycia.

Zestaw zawiera:

  • replika
  • magazynek
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!