Wczytuję dane...

G&G - Replika RK74-E

GiG
3.3/5
średnia: 3.3  ocen: 10
Na podstawie 10 ocen
Produkt dostępny!
1999,99 PLN*
* z podatkiem VAT
 • Wykonanie: Metal + tworzywo sztuczne
 • Waga: 3165 g
 • Długość: 815/910 mm
 • Kolor: czarny
 • Prędkość wylotowa: ~430 FPS
 • Napęd: elektryczny
 • Producent: G&G

G&G istnieje na rynku już od wielu lat i od zawsze była gwarantem doskonałej jakości. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku nowej linii replik serii RK74 będących wiernymi kopiami najsłynniejszych karabinków z bloku wschodniego. Firma G&G postanowiła w tym przypadku postawić na modularność nie rezygnując rzecz jasna z realizmu.

Model RK74-E stworzono z największą dbałością o szczegóły dobierając tylko najlepsze materiały. Korpus repliki wykonano z wysokiej jakości metalu tak samo jak chwyt przedni, prowadnicę kolby, zespół muszki oraz urządzenie wylotowe. Z wyjątkowo wytrzymałego i elastycznego polimeru zrobiona została kolba oraz chwyt pistoletowy o antypoślizgowej, ergonomicznej fakturze. Do wytworzenia takich elementów jak kabłąk, zwalniacz magazynka, pokrywa zamka, szczerbinka , montaż zawieszenia oraz pokrywa wyrzutnika łusek użyto stali dzięki czemu realizm jest tu doprowadzony do najwyższego poziomu. Precyzja i jakość wykonania powyższych elementów przekłada się na poczucie trzymania w dłoniach realnej broni.

Seria RK47, jak już wcześniej wspomniano, jest linią iście taktyczną co pozwala użytkownikowi na ogromną dowolność doborze akcesoriów. Chwyt przedni w osi pionowej, na grzbiecie i od spodu, wyposażono w szyny RIS. Na jego bokach natomiast postanowiono zamontować system KeyMod pozostawiając jeszcze większe pole manewru w doborze ewentualnych modyfikacji. Wzdłuż grzbietu repliki poprowadzona została jeszcze jedna szyna z standardzie 22mm. Wszystkie te elementy zostały stworzone w technologii CNC, co jest kolejnym dowodem na bezkompromisową jakość wykonania całej repliki.

Dwustronna dźwignia przeładowania posiada możliwość blokady w tylnym położeniu dzięki czemu uzyskujemy łatwiejszy dostęp do regulacji systemu Hop-Up. Dźwignia zwalniacza magazynka została zaprojektowana w taki sposób, by można było wypiąć magazynek również palcem wskazującym. Wyjątkowo ergonomiczna kolba posiada 6 stopniową regulację, gumowaną stopkę oraz schowek np. na baterię CR123a. Replika, w przeciwieństwie do starszych wersji, jest kompatybilna ze standardowymi magazynkami do AK dzięki czemu nie musimy się martwić o ich dostępność. Selektor ognia skonstruowano tak by można go było obsługiwać kciukiem.

Wnętrze repliki również zasługuje na uznanie. Zastosowano tu niskooporowe przewody doposażone w układ MOSFET  w celu zwiększenia oszczędności energetycznej i dodatkowego uodpornienia wszystkich układów czułych na związane z prądem przeciążenia i temperaturę. Jednoczęściowy, metalowy hop-up zapewni nam zwiększoną szczelność układów i precyzję kalibracji. Sercem repliki jest wytrzymały GB V3, który w konfiguracji z lufą o przekroju 6,03 mm pozwala osiągnąć replice prędkość wylotową rzędu bardzo stabilnych ~430FPS oraz wyjątkowo dobrą celność. Z metalu wykonano szkielet gearboxa zawierający metalowe zębatki oraz 8mm łożyska. Ponad to karabinek posiada silnik IFRIT 25K High Torque co w połączeniu z powyższymi częściami tworzy replikę o bardzo profesjonalnej specyfikacji.

GB oprócz typowych dla G&G wysokiej jakości części posiada zainstalowany innowacyjny system ETU (Electronic Trigger Unit). Układ uzupełnia rolę systemu MOSFET. Dzięki elektronicznemu systemowi pracy uzyskano znakomitą reakcje na spust. Każde jego wciśnięcie skutkuje wykonaniem pełnego cyklu pracy GB. 

System ETU posiada możliwość programowania trybów prowadzenia ognia. Użytkownik bazowo ma dostęp do trybów SAFE - SEMI - oraz do wyboru FULL AUTO lub 3 strzałową serię. Programowanie jest banalnie proste - wystarczy ustawić selektor w pozycji SEMI i trzymać wciśnięty spust 10 sekund. Po tym zabiegu na trzeciej nastawie selektora uruchomi się wybrany tryb. 

 

UWAGA: Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki

W skład zestawu wchodzi: 

 • replika
 • magazynek
 • ładowarka do kulek
 • instrukcja użytkownika

 

 

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!