Wczytuję dane...

WE - Replika GP331 BIOHAZARD AUTO - Mod. B. Burton

WE
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Wykonanie: metal + tworzywo Waga: 1480 g Kolor: czarny Prędkość wylotowa: ~340 FPS Pojemność magazynka: 30 kulek Długość: 260 mm Napęd: green gas Producent: WE
899,99 PLN*
* z podatkiem VAT
  • Wykonanie: metal + tworzywo
  • Waga: 1480 g
  • Kolor: czarny
  • Prędkość wylotowa: ~340 FPS
  • Pojemność magazynka: 30 kulek
  • Długość: 260 mm
  • Napęd: green gas
  • Producent: WEŚwietnie wykonana replika firmy WE charakteryzuje się wysoką kulturą pracy oraz świetnie spasowanymi częściami zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Wykonana jest w całości z elementów metalowych. Chwyt pistoletowy wykonany został z drewnopodobnego tworzywa sztucznego z osadzoną w nim antypoślizgową płytką. Replika posiada obustronny bezpiecznik motylkowy. Oddanie strzału możliwe jest również poprzez napięcie kurka. 

Replika zaopatrzona jest w szynę montażową szerokości 22 mm pozwalającą na przyłączenie dodatkowego oporządzenia - zazwyczaj laserowego wskaźnika celu lub latarki taktycznej. System Blow Back sprawia, że strzelanie z repliki odwzorowuje strzelanie z jej odpowiednika palnego, m. in. dzięki cofaniu się zamka czy blokowaniu się go w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniego pocisku. 

Na zamku, jak również na rękojeści repliki,  naniesione zostały oznaczenia S.T.A.R.S. (Special Tactics And Rescue Service, z ang. Specjalne Służby Taktyczne i Ratownicze), fikcyjnego oddziału do zadań specjalnych departamentu policji w Raccoon City, znanego z serii gier Resident Evil (której to pierwsza część wydana została w Japonii właśnie pod nazwą "Biohazard"). 

Replika zwieńczona jest masywnym kompensatorem podrzutu, na który naniesiona została inskrypcja "Mod. Barry Burton" będąca odniesieniem do jednej z kluczowych postaci gry "Resident Evil" - fikcyjnego specjalisty od broni palnej. Sam kompensator stanowi również doskonałą przeciwwagę dla podrzutu mającego miejsce podczas prowadzenia ognia ciągłego.

Zestaw zawiera:

     - replika
     - magazynek

Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!