Wczytuję dane...

Replika hełmu FMA FAST PJ TB1453 (M/L) Czarna

FMA
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
1199,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Replika hełmu FMA FAST PJ TB1453 (M/L)

Model hełmu został wykonany przy użyciu włókna szklanego, co zwiększa jego wytrzymałość i trwałość.
Grubość skorupy hełmu: 3-4mm
Hełm PJ od firmy FMA posiada regulowany fasunek zapinany na klamrę fastex, z tyłu hełmu znajduje się pokrętło, które pozwala na dostosowanie obwodu do użytkownika a po bokach zamocowane są szyny, które umożliwią podpięcie dodatkowych akcesoriów takich jak: gogle, latarka czy ochronniki słuchu.
Na froncie znajduje się montaż do urządzeń NVG wraz z odciągami, a celem poprawy cyrkulacji powietrza, model wyposażono w otwory wentylacyjne, co będzie przydatne zwłaszcza podczas rozgrywek w cieplejsze dni.

W zestawie dołączono dodatkowe poduszki oraz 4-slotową szynę montażową.

Produkt nie stanowi ochrony balistycznej jak i nie posiada także żadnych innych właściwości ochronnych i nie jest przeznaczony do wykorzystania w celach ochronnych, w tym podczas gier taktycznych / wojennych / ASG.    

Używanie produktu w celu ochrony balistycznej, lub / oraz w innych celach ochronnych, w tym podczas gier taktycznych / wojennych / ASG stanowi używanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, w takim przypadku kupujący czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność.    

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe w związku z używaniem produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, dotyczy to również wszelkich możliwych konsekwencji zdrowotnych użytkownika (kupującego) i szkód w mieniu, zaś sam produkt nie podlega z tego tytułu rękojmi.    

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego z tytułu rękojmi za wady produktu (w przypadku wystąpienia takich wad) wyłącznie w przypadku gdy kupujący / użytkownik używa produktu wyłącznie z jego przeznaczeniem, tj. w celach innych niż cele ochronne, w tym podczas gier taktycznych / wojennych / ASG.    

Brak jakichkolwiek właściwości ochronnych produktu jest cechą, a nie wadą produktu i w związku z tym nie stanowi wady fizycznej produktu w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Zamówienia o wartości przekraczającej 299 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!