Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 3 dni
EAN: 5902543035981
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: WE
  • BlowBack
  • Wykonanie: Metal + tworzywo sztuczne
  • Waga: 2230g
  • Długość: 500mm
  • Kolor: Tan
  • Prędkość wylotowa: ~390 FPS
  • Napęd: Green Gas
  • Producent: WE

Długo wyczekiwana replika WE T.A- 2015, jest zwieńczeniem pięcioletniej pracy inżynierów departamentu rozwoju (R&D) firmy Wei-Tech.

WE jest znaną marką, posiadającą wieloletnie doświadczenie przy produkcji replik napędzanych gazem wyposażonych w systemem BlowBack w systemie zamkniętym.

Replika pistoletu maszynowego FN P90 wykonana jest w dużej części z polimerów, w układzie bullpup z oryginalnym umieszczonym poziomo nad komorą zamkową magazynkiem. Natomiast mechanizmy, elementy ruchome, szyny montażowe oraz lufa zewnętrzna wykonane są ze stopu aluminium.

Pistolet maszynowy napędzany jest za pomocą GreenGas, którym ładuje się magazynki. Jedno napełnienie gazem starczy aż na około 100 strzałów, natomiast magazynek RealCap w zestawie - tak jak w wersji palnej - pomieści 50 kulek. Mechanizm ruchomego zamka (system BlowBack) daje realistyczne, uzależniające wrażenia z użytkowania repliki. Zamek, tak jak w oryginale - podparty jest od tyłu dwiema sprężynami powrotnymi. Replika nie tylko wiernie odwzorowuje swój palny odpowiednik wyglądem, ale korzysta z podobnych rozwiązań technicznych.

Replika posiada system blokowania zamka BNH (BoltNoHold) - przestanie strzelać gdy skończy się amunicja w magazynku. Zaś sam magazynek posiada dodatkowy przełącznik pozwalający strzelać “na sucho”.

Replika ta, ze względu na swoje wymiary jest idealną odpowiedzią dla osób poszukujących repliki pośredniej między pistoletem, a karabinem. W tym modelu znajdziesz precyzję karabinu połączoną z łatwością i wygodą użytkowania broni krótkiej. Niewielka waga repliki (<2,5 kg) i moc rzędu 390 FPS dają jej wyjątkową wszechstronność - przyda się w walkach na małe dystanse podczas zasadzek w lasach, oraz w dynamicznej walce na średnich dystansach - lufa zewnętrzna jest zakończona 14 mm gwintem prawoskrętnym pozwalającym na montaż tłumików i przedłużeń lufy - co pozwala na dodatkową modyfikację repliki. P90 zostało stworzone z myślą o kierowcach, załodze pojazdów i siłach specjalnych - czyli wszędzie tam gdzie potrzebna jest lekka, poręczna, precyzyjna i szybkostrzelna broń.

WE T.A- 2015 posiada obustronny, trzykrokowy selektor ognia - dzięki czemu mogą jej używać zarówno osoby prawo- jak i leworęczne.
W trybie ognia automatycznego spust działa dwustopniowo - pierwszy stopień powoduje oddanie pojedynczego strzału, a wciśnięcie spustu do końca pozwoli otworzyć w pełni automatyczny ogień do celu.

Kolba repliki jest pusta - pozwalając na przechowywanie w niej dodatkowych rzeczy, np. niewielkiego pojemnika gazu, czy szybkoładowarki z kulkami. Trzy szyny montażowe (grzbietowa i dwie boczne) dają możliwość montażu optycznych przyrządów celowniczych, oraz dodatkowego osprzętu w postaci latarki lub celownika laserowego.

UWAGA!
Konstrukcja repliki wymaga zwiększonej uwagi i staranności przy wpinaniu magazynka. Nieprawidłowe wpięcie może uszkodzić zawór wejściowy.

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!