Wczytuję dane...

Replika karabinu snajperskiego SA-S13 EDGE™ z lunetą i dwójnogiem - czarna

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
881,31 PLN*
* z podatkiem VAT

Replika karabinu snajperskiego Specna Arms SA-S13 z lunetą i dwójnogiem

Specna Arms wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentuje linię EDGE™ - wyjątkową serię replik snajperskich. Wewnątrz pudełka znajduje się replika, która została zaprojektowana i stuningowana, aby sprostać wszelkim zadaniom, które zostaną przed nią postawione. Wzmocnione części wewnętrzne oraz atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawia, że jest to ciekawa pozycja na rynku airsoftowym 

Replika karabinu SA-S13 firmy Specna Arms została wyposażona w czterotaktowy zamek - jest to cecha charakterystyczna dla replik sprężynowych. Przed każdym strzałem, karabin musi być przeładowany. Replika posiada metalowy zespół lufy wraz z szynami RIS oraz regulację kolby. 
Z wytrzymałego tworzywa wykonano łożę wraz kolbą wyposażoną w wytłaczany chwyt pistoletowy. Kolba została wyposażony w prosty, ale skuteczny sposób regulacji długości. Dzięki pokrętłu, użytkownik w kilka sekund może dostosować długość kolby do swoich potrzeb. Kolba została również wyposażona w regulowaną bakę, co zwiększy komfort celowania. Główną zaletą repliki jest projekt i wykonanie wewnętrznych części, które w założeniu miały spowodować, iż gracz po wyciągnięciu repliki z pudełka, bez ingerencji w fabryczne ustawienia, otrzyma replikę o wysokich parametrach użytkowych.  
Wewnątrz repliki znajduje się: 
-Stalowy cylinder i głowica 
-Stalowa prowadnica sprężyny 
-Aluminiowy tłok w systemie 90° 
-Precyzyjna lufa wewnętrzna o średnicy 6,03 mm o długości 500 mm -Zespół spustowy w systemie 90° -Wskaźnik przeładowania Do zestawu dołączona została luneta wraz z montażem na szynę RIS oraz dwójnóg. Replika jest zgodna ze standardem APS 96.

Zawarte w opakowaniu:

  • 2x magazynek
  • Dwójnóg
  • Replika
  • Luneta
  • Pas Nośny
  • klucz montażowy
  • Szybkoładowarka do kulek

Dane techniczne

  • Wysyłka w::

    1 do 3 dni

  • Producent:

    spe

REPLIKI AIRSOFT

  • nethansa: 

    Tak

  • Prędkość wylotowa [FPS]: 

    580

  • Tryb ognia: 

    Ogień pojedynczy

  • Długość lufy wewnętrznej [mm]: 

    500

  • Pojemność magazynka [szt.]: 

    20

  • Hop-Up: 

    Tak

  • Waga produktu [g]: 

    3545

  • Materiał: 

    Metal |Tworzywo sztuczne

  • Patrol Base: 

    Nie

  • Rodzaj magazynka: 

    Magazynek typu Low-Cap

  • Kolor: 

    Czarny

  • Długość produktu [cm]: 

    116

  • Napęd: 

    Napęd sprężynowy

Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 123 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!