Wczytuję dane...
Wysyłka w: 1 do 5 dni
EAN: 4000844663931
Koszt wysyłki: Darmowa wysyłka!
Producent: Umarex
Oblicz ratę

Smith&Wesson M29 6 mm 3" to mocna replika asg na CO2, będącą wierną repliką protoplasty współczesnych rewolwerów Magnum — modelu M29, który stał się sławny dzięki serii filmów „Brudny Harry” z Clintem Eastwoodem.

Ciężka metalowa konstrukcja, duża wydajność strzałów z kapsuły oraz realistyczny system ładowania — to najważniejsze zalety repliki Smith&Wesson M29.

Klasyczny rewolwer Magnum

Rewolwer ma ciężką konstrukcję wykonaną w całości z metalu (szkielet, lufa wewnętrzna, bębenek) polerowanego na wysoki połysk. Z tworzywa wykonano jedynie drewnopodobne okładziny podkreślające klasyczny styl rewolweru.

Na lufie i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia Smith & Wesson. Rewolwer ma 3" lufę, dzięki czemu jest poręczny i wygodny do przenoszenia. Smith&Wesson M29 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki (z kontrastową wkładką) oraz szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie. Klasyczny styl rewolweru podkreśla łagodnie profilowany chwyt z antypoślizgowym teksturowaniem.

Obrotowy bębenek ładowany łuskami

Rewolwer ma realistyczny mechanizm ładowania, efektownie naśladujący mechanizm rewolweru Smith Wesson. System składa się z obrotowego bębenka oraz metalowych atrap nabojów, w których umieszczamy polimerowe kulki BB 6 mm. Po wsunięciu kulek do w mosiężnych łusek (1 BB w łusce) tak przygotowane kartridże ładujemy do 6-komorowego bębenka. Po wystrzeleniu kulek atrapy amunicji można wypchnąć z bębenka za pomocą wyrzutnika, identycznie jak w oryginale. Łuski są wielorazowego użytku, jednak dla większego komfortu warto zaopatrzyć się w ich zapas.

Imponująca wydajność strzałów

Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelone kulki osiągają dużą prędkość początkową sięgającą ok. 120 m/s, co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m. Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy odsunąć chwyt, umieścić kapsułę w chwycie i dokręcić nabój za pomocą klucza, który jest na stałe zamocowany do okładziny. Rewolwer cechuje się imponującą wydajnością strzałów. Wykorzystując markową kapsułę, możemy oddać nawet do 160 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy. 

Mechanizm spustowy SA/DA

W rewolwerze zastosowano mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie strzału może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka. Po załadowaniu rewolweru mechanizm spustowy można zablokować, za pomocą bezpiecznika (atrapa dźwigni zaczepu bębenka) umieszczonego po lewej stronie szkieletu.

Dane techniczne:

 • Energia kinetyczna naboju [J] poniżej 2
 • Pojemność magazynka [szt.] 6
 • Tryb ognia ogień pojedynczy
 • Typ zasilania CO2 12 g
 • Hop-up jest regulowany
 • Materiał konstrukcji/szkieletu/body metal
 • Zalecany ciężar kulek [g] 0,25
 • Długość całkowita [mm] 222
 • Długość lufy [mm] 76
 • Masa [g] 1010
 • Producent Umarex, Niemcy
 • EAN 4000844663931
 • Symbol dostawcy 2.6449
Podobne produkty
Zamówienia o wartości przekraczającej 100 zł wysyłamy na terenie Polski GRATIS!